Seriaalid

Kes oleks seda osanud arvata? Patrick Stewartit saab taas näha Jean-Luc Picardina

Foto: Facebooki kuvatõmmis

Isegi Patrick Stewart ei oleks 16 aastat tagasi uskunud, et ta kunagi jälle Jean-Luc Picardi rollis üles astub. Kuid ometi saab see teoks, vahendab Techcrunch.

Stewart astus üles Las Vegases toimunud Star Treki kokkutulekul ja tegi teatavaks uudise, mida nähtavasti keegi tulemas ei näinud.

Mehe sõnul oli ta väga uhke, et sai olla osa Star Treki maailmast. Kuid pärast viimast filmi ta tundis, et see aeg on nüüd ümber saanud. Seetõttu on ta üllatunud, ent siiski elevil, et saab uues teleseriaalis taas Picardina üles astuda.

Stewart lisas, et ta on olnud väga rõõmus, kuuldes kui inspireeriv on tema mängitud tegelane läbi aegade vaatajale olnud. See teadmine motiveerib teda otsima Picardi seni avastamata külgi, millega fänne rõõmustada.

Nime ei ole uuele sarjale veel antud, kuid teada on, et lugu keskendub Picardi järgmisele eluetapile. Tegevus toimub ikkagi 20 aastat hiljem.

Stewart avaldas, et Picard ei pruugi enam kapteni staatuses olla ja tema tegelane on ajaga muutunud. Kuid miski ei ole veel kindel, sest stsenaariumit ei ole hakatud veel kirjutama ja kõik on alles idee tasandil.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.