Seriaalid

Netflix toob vaatajateni “The Sandmani” teise hooaja

Sarja esimene hooaeg linastus sel aastalFoto: themoviedb.org

Netflix teatas, et sel aastal linastunud fantaasiaseriaal “The Sandman” saab ka teise hooaja.

Neil Gaimani kultuskoomiksil põhinev sarja esimese hooaja keskmes on üks maailma valitsev jõud Uni (Dream), kes asub pärast pikka vangistust oma varastatud esemeid otsima ja enda võimu taastama, kirjutab NME.

“Morphust ja teisi ootavad ees hämmastavad lood. On aeg taas tööle hakata. Perekondlik sööming on ees ootamas… ja Lucifer ootab, et Morpheus põrgu naaseks,” jagas Gaiman uue hooaja kohta vihjeid.

Jutud uuest hooajas algasid tegelikult juba enne esimese hooaja linastumist. Sarja juht Allan Heinberg ütles augustis, et tiimi soov on kogu koomiksiseeria mitmete hooaegade vältel ekraanile tuua.

“Teeme nii palju hooaegu, kui meil lastakse. Kui sarjal on piisavalt vaatajaid, siis jagub ka sisu pikaks ajaks,” sõnas ta toona.

Teise hooaja linastuskuupäev pole veel teada.

Vahemikus 1986–1996 ilmunud Neil Gaimani koomiks “The Sandman” seob endas mütoloogiat, ajalugu ja tänapäeva. Loo keskmes on erinevad maailma valitsevad jõud – Uni (Dream), Saatus (Destiny), Surm (Death), Iha (Desire), Meeleheide (Despair), Häving (Destruction) ja Deliriium.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.