Seriaalid

Netflix väntab romaani “Kärbeste jumal” põhjal omapärase sarja

"Kärbeste jumal" on kinoekraanile jõudnud kahel korral. Foto: kuvatõmmis 1990. aasta filmist "Kärbeste jumal".

Netflix plaanib vaatajateni tuua uue originaalseriaali “The Society”, mis põhineb William Goldingu 1954. aastal avaldatud seiklusromaanil “Kärbeste jumal”, vahendab Screenrant.

Goldingu “Kärbeste jumal” on kindlasti paljudele tuttav kooliaegsest kohustusliku kirjanduse nimistust. Romaan räägib loo inglise koolipoistest, kes satuvad lennuõnnetuse tagajärjel asustamata saarele. Ilma vanemliku järelvalveta lõppevad poiste ponnistused saarel hakkama saada kaosega.

Netflixi “The Society” saab olema “Kärbeste jumala” kaasajastatud versioon. Grupp ameerika noori satub salapärastel põhjustel oma kodulinnaga identsesse asulasse, kuid nende vanemad on jäljetult kadunud. Peagi laskuvad nad sarnaselt “Kärbeste jumala” tegelastega barbaarsuste ja vägivallani.

Kuigi veel ei ole teada, millal “The Society” vaatajateni jõuab, on sarja osatäitjad juba leitud. Üks seriaali loojatest on Marc Webb, kes lavastas 2012. aastal ilmunud filmi “Imeline Ämblikmees”.

“Kärbeste jumala” ainetel ei ole veel teleseriaale loodud, küll aga on romaani ainetel vändatud kaks filmi, mis linastusid 1963. ja 1990. aastal.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.