Seriaalid

Netflixi “The Witcheri” produtsent avalikustas, millal seriaal ilmuda võib

Tundub, et Geralt hakkab koletisi küttima sügisel.Foto: Netflix

“The Witcheri” ja mitmete teiste tuntud Netflixi seriaalide produtsent Giovanni Eūgene Altamarquéz avalikustas hiljuti sotsiaalmeedias, et “The Witcher” on plaanis vaatajateni tuua oktoobri lõpus või novembri alguses.

Altamarquéz uuendas eile enda Twitteri ja Mediumi kontosid infoga, mille kohaselt ilmub “The Witcheri” Netflixi seriaal oktoobri teises pooles. See tõi kaasa fännide küsimustelaviini, mille peale produtsent avalikustas sarja kohta veel huvitavat infot.

Näiteks väitis Altamarquéz nüüdseks kustutatud Twitteri postituses, et valdav osa “The Witcheri” avahooajast on valmis, kuid kuna üks keskne näitleja vahetati produktsiooni käigus välja, siis teatud stseenid on veel vaja uuesti filmida.

Ta lisas, et kui kõik laabub, peaks seriaal Netflixi jõudma oktoobri lõpus. Veel toob ta ühe tõenäolise ilmumiskuupäevana välja 1. novembri.

Tundub aga, et Netflix Altamarquézi avameelse sõnavõtuga sugugi rahul, sest hetkel tema Twitteri konto enam aktiivne ei ole. Altamarquézi Mediumi kasutaja on aga endiselt üleval ning seal mainitakse jätkuvalt, et “The Witcher” ilmub oktoobris.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.