Eesti vabalevi kanalite hulka lisandus ingliskeelne Poola telekanal TVP World

Vabalevis on juba mitu TV-kanalitFoto: pressimaterjal

Alates teisipäevast, 28. juunist jõudis Eestis vabalevis eetrisse Poola avalik-õigusliku televisiooni Televizja Polska (TVP) ingliskeelne kanal TVP World.

“Suur rõõm on näha, et vabalevisse on lisandumas veel üks rahvusvaheline uudiste- ja infokanal, mis rikastab vabalevi televaataja valikuvõimalusi,“ ütles Levira juhatuse liige Veiko Sepp pressiteates.

“Poola Televisioon jätkab tegevust, mille eesmärk on levitada tõde maailma sündmustest, mis väljendub TVP Worldi käivitamises maapealses televisioonis Eestis. Tänu sellele saavad vaatajad Eestis tundma õppida Poola ja regionaalset vaatenurka olulisematele sündmustele nii Kolme mere piirkonnast kui ka mujalt maailmast, hoolitsedes selle vastavuse eest tegelikkusele ja ajaloolisele tõele,” märkis TVP juhatuse liige Mateusz Matyszkowicz.

TVP World on TVP rahvusvaheline info- ja uudistekanal, mis alustas tööd möödunud aastal ja asendas kanali Poland In. TVP World kajastab maailmas aktuaalseid teemasid Poola vaatevinklist. Lisaks uudistele on TVP Worldi kavas saated ühiskonna, poliitika, majanduse, ajaloo ning spordi teemadel.

Eestis saab kanalit TVP World näha vabalevis üle kogu Eesti ja kanalinimekirjas asub TVP World kohal number 10.

Praegu saab vabalevis vaadata kanaleid ETV, ETV2, ETV+, Current Time (Настоящее Время), Ukraina24 ja France 24. Lisaks on hübriidTV abil võimalik näha lisakanaleid, kuulata raadiot ning Eesti Rahvusringhäälingu veebikanalit Jupiter.

Värske Turu-uuringute AS-i küsitluse põhjal on Eestis antenniga vabalevi vaatajaid 208 000. Neist 122 000 on uuema, HD-formaadi vaatajad. Vabalevi katab kogu Eesti territooriumi ning on efektiivseim meetod telepildi kohaletoomisel.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.