Tele

Eestlaste uus lemmik Netflixis on täiskasvanutele mõeldud sari armastusest, surmast ja robotitest

Teist sellist sarja mujalt naljalt ei leia.Foto: Netflix

Eesti Netflixi populaarseimate filmide ja seriaalide esikümnesse on murdnud mitmeid uusi tulijaid, kuid esikohalt leiame eriti omapärase sarja “Love, Death & Robots” teise hooaja.

“Love, Death & Robots” on unikaalne sari, millesarnast mujalt naljalt ei leia. Tegu on osaliselt animeeritud antoloogiaseriaaliga, mille erinevad episoodid ei ole enamasti üksteisega seotud. Osad tegelased küll naasevad, kuid enamasti uues kontekstis.

Seriaalis jutustatavad lood on üsna sõgedad. Ühes osas leiutatakse telefoniäpp, mis näitab kasutajatele, mis juhtunuks siis, kui Hitler oleks surnud 1908. aastal. Kuidas oleksid kulgenud Esimene ja Teine maailmasõda? Kes oleks esimesena kosmosesse jõudnud? Kuidas on asjasse segatud ajas rändamine?

Järgmises episoodis reisivad vaatajad koos Punaarmee sõduritega Siberisse, kus armee tegeleb parasjagu deemonite jahtimisega. Mõnes muus osas jõuame hoopis kaugesse tulevikku või mõnda huvitavasse alternatiivreaalsusesse.

“Love, Death & Robots” ei röövi pikalt vaataja aega. Episoodid kestavad maksimaalselt 17 minutit ning esimeses hooajas on 18 osa, teises hooajas ainult 8. Seriaal sobib seega hästi kiire elutempoga inimestele või hoopis neile, kes tahavad uue sarja kiiresti täies mahus ära vaadata.

Lisaks “Love, Death & Robotsi” uuele hooajale on Eesti Netflixi esikümnes veel mitmeid nimekaid uusi tulijaid. Kohale on jõudnud näiteks Hollywoodi superstaari Amy Adamsi uus film “The Woman in the Window”, mis räägib oma naabrite järel luuravast naisest, kes näeb ühel saatuslikul päeval pealt jõhkrat kuritegu.

Populaarne on ka uus miniseriaal “Halston”, mis räägib 1970ndatel esiteks kuulsaks ja siis kurikuulsaks saanud moelooja Halstonist. Siin teeb peaosas meeldejääva rolli Ewan McGregor.

Eesti vaadatuimate Netflixi filmide ja sarjade esikümme:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.