Esilinastus HBO dokumentaal: “David Holmes: poiss, kes elas”

HBO-l tuli uus dokumentaal.Foto: HBO

Armastatud näitleja Daniel Radcliffe’i kaskadöör David Holmes on elanud erakordset elu. HBO dokumentaal „David Holmes: poiss, kes elas“ esilinastus neljapäeval, 16. novembril HBO platvormil. Seda saavad Eestis vaadata Telia ja Go3 kliendid. Filmi tegevprodutsent on Daniel Radcliffe ja režissöör Dan Hartley.

Film jutustab David Holmesi erilise loo. Ta oli imelapsest võimleja, kes kasvas üles Inglismaal, Essexis. Juhuse tahtel valiti just tema Daniel Radcliffe’i kaskadööriks esimeses Harry Potteri filmis, kui Daniel oli vaid 11-aastane.

Järgmise kümne aasta jooksul tekkis nende vahel uskumatu side. Eelviimase Potteri filmi võtetel juhtub Davidiga aga traagiline õnnetus ning selgroovigastuse tõttu jääb kaskadöör halvatuks. See pöörab mehe elu pea peale.

Foto: HBO

Daniel ja Davidi kaskadööridest sõbrad annavad endast kõik, et Davidit ja tema perekonda traagilisel ajal toetada, kuid just Davidi erakordsest vastupidavusest saab kõikide jaoks tugevuse ja inspiratsiooni allikas.

Filmis näeme väga isiklikke kaadreid, mis on filmitud viimase kümne aasta jooksul; samuti vaateid Davidi kaskadööriellu ja stseene tema praegusest elust. Intiimsed intervjuud annavad David, Daniel Radcliffe, sõbrad, perekond ja Harry Potteri filmide meeskond.

Dokumentaal peegeldab tegijate sõnul universaalseid teemasid: raskustega kohanemine, täiskasvanuks saamine, ebakindlas maailmas oma identiteedi sepistamine ning sidemed, mis meid omavahel seovad ja rasketel hetkedel mudast tõstavad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.