ETV uut arutelusaadet asuvad juhtima Anna Pihl ja Uljana Kuzmina

“Impulsi” esimeses saates paljastatakse, mil moel teeb idanaaber tõhusat mõjutustööd Eesti noorte seas ka pärast Ukraina sõja algust. Kuidas peaksime võitlema varjatud Vene propagandaga?Foto: Ken Mürk

Järgmisel nädalal, 3. oktoobril alustab ETV-s uus saade “Impulss”, mis heidab valgust Eesti ühiskonna varjatud valupunktidele. 

ETV uus teisipäevane arutelusaade “Impulss” avab ilustamata kujul teemasid, mis meid ümbritsevad ja Eesti elu mõjutavad. Uue formaadiga arutelusaate käivitajaks on uurivad ajakirjanduslikud videolood, mis paljastavad probleeme ja loovad tee stuudioarutelule ning laiemale ühiskondlikule debatile.

“Impulss” toob ETV ekraanile täiesti uue saatejuhtide paari – Anna Pihli ja Uljana Kuzmina. Bonnieri preemiaga pärjatud Pihl on televaatajatele tuttav eelkõige ETV saadetest “Pealtnägija”, “Esimene stuudio” ja “Sinu uus sugulane”. 

Kuzmina on rohkem kui kümme aastat töötanud televisioonis, näiteks on ta juhtinud ETV+ kanalil venekeelset “Aktuaalset kaamerat” ja päevakajalist intervjuusaadet “Nädala intervjuu”.

Kuzmina sõnul on toimetus teinud saate ettevalmistamisel väga põhjalikku eeltööd. “Me süveneme Eesti inimeste päris probleemidesse,” kommenteeris ta. “Soovime tuua televaatajateni lugusid, mis seni on jäänud varju, aga millest peame avalikult rääkima. Meie eeltöö on kestnud nädalaid ja meil on selge visioon, milline tuleb “Impulsi” esimene hooaeg.”

“Saates paljastuvad lood, mis annavad tõuke ehk impulsi laiemaks aruteluks ühiskonnas,” lisas Pihl. “Sellest ka saate nimi. Televaatajateni jõuavad lood ja vestlused, millest järgmisel päeval räägivad kõik. On, mida oodata.”

Impulss” alustab ETV ekraanil teisipäeval, 3. oktoobril kell 20.00.  

Saate toimetajad on Katariina Krjutškova, Tiina Jõgeda, Tiina Kaukvere ja Sofia Suhhareva, režissöörid Sigre Silm ja Sebastian Koljak, produtsent Birgit Rae.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.