Tele

Kaks uut filmi ja kaks seriaali, mida peaksid sel nädalal Netflixist vaatama

Jah, see paksu juuksepahmakaga härra on Borati kehastaja Sacha Baron Cohen, kes astub koos teiste Hollywoodi staaridega üles uues Netflixi filmis.Foto: Netflix

Sellel nädalal jõuab Eesti Netflixi 18 uut sarja, filmi, dokumentaali ja multikat. Nende seas on paljulubavaid teoseid päris mitu – näha saab näiteks dokumentaali Korea popkultuurist ja ka Boratina tuntud Sacha Baron Cohenit revolutsionääri rollis.

Kiire ja stressirohke elutempo kõrvalt tuleb leida aega iseendale ja sõpradele. Just seda teeb koomik Bert Kreischer uues seriaalis “The Cabin”, kus ta kutsub oma humoorikad sõbrad maamajakesse lõõgastuma keha ja vaimu värskendama. “The Cabin” jõuab Netflixi teisipäeval, 13. oktoobril.

Kolmapäeval tuleb vaatajateni dokumentaalfilm “BLACKPINK: Light Up the Sky”, mis jutustab kõige edukama Korea naistebändi loo. Ansambel BLACKPINK on üks kõige populaarsemaid naisansambleid kogu maailmas ning dokumentaalis räägivad bändi liikmed nii K-popi kui ka enda taustast ning bändi saamisloost.

Neljapäeval jõuab Netflixi seriaal “Social Distance”, mis näitab meile dramatiseeritult igapäevaelu koroonast tingitud isolatsioonis koos kõige lõbusa, kurva, vaimuka ja ootamatuga, mis sellega kaasneb. Kui Zoomist on saanud sinu elu lahutamatu osa, siis siit leiad kindlasti äratuntavaid olukordi

“Kogu maailm vaatab!” karjus hiiglaslik rahvamass 1968. aastal Chicoago kohtumaja ees, kus mõisteti kohut seitsme meeleavaldaja üle, kelle korraldatud rahulik protest muutus vägivaldseks kokkupõrkeks kohaliku politseiga.

See kohtuprotsess ja sellega kaasnenud sündmustik on nüüd taasloodud mängufilmis “The Trial of the Chicago 7”, mis jõuab Eesti Netflixi reedel. Filmi peaosades mängivad Hollywoodi tippnäitlejad, sealhulgas Eddie Redmayne ja Joseph Gordon-Levitt, aga ka näiteks Sacha Baron Cohen ja palju teisi.

Uued tulijad Netflixis sellel nädalal:

Esmaspäev, 12.10:

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.