Tele

Kaks uut filmi ja üks seriaal, mida peaksid Netflixist sellel nädalal vaatama

Mis oleks Netflix ilma veidrate tõsieluseriaalideta?Foto: Netflix

Sellel nädalal jõuab Eesti Netflixi 19 uut filmi, sarja, dokumentaali ja multikat.

Põnevaid leide on igale maitsele, kuid seekord püüavad pilku tuntud lavastaja Ron Howardi uus draama, dokumentaalfilm muusik Shawn Mendesest ja loomulikult üks mõnus reality, mille peategelased on reaalsusest väga kaugel.

Glenn Close, Amy Adams, Gabriel Basso ja rida teisi tunnustatud näitlejaid astub üles Ron Howardi (“Solo: A Star Wars Story) filmis “Hillbilly Elegy”, mille keskmes on Yale’i ülikoolis juurat õppiv noormees, kes naaseb pärast peres toimunud õnnetust Ohio väikelinna, kus ta üles kasvas.

Mees on võidelnud terve oma elu, et välja murda vaesusest ja püüab ennast ümbritsevat nukrat olukorda mõtestada.

Megastaar Shawn Mendes võtab portreefilmis “Shawn Mendes: In Wonder” oma maailmaturneel kaamerad lava taha kaasa ning räägib muusikast, eraelust ja kuulsusest.

Need 83 minutit, mis peaksid rõõmustama fänne üle terve maailma on Netflixis juba esmaspäevast. Režissöör Grant Singer on peamiselt tuntud muusikavideote tegemise poolest ning ta on töötanud koos muusikutega nagu The Weeknd, Taylor Swift, Ariana Grande ja Travis Scott.

Kui soovid teada, millisel määral on reaalsusest eemaldunud Bollywoodi staaride naised, siis seda saad alates reedest näha reality saates “The Fabuluous Lives of Bollywood Wives”.

Bollywoodi staaride naised käivad Rolls-Royce’idega shoppamas ja kurdavad kokteilid käes, et nende elud on vahel täiesti igavad ja niiiiiii rasked. Treilerist paistab, et ees ootab väga mõnus reality ajuloputus.

Kõik sellel nädalal Eesti Netflixi jõudvad teosed:

Esmaspäev, 23. november:

“Shawn Mendes: In Wonder”

Teisipäev, 24. november:

“Dragons: Rescue Riders: Huttsgalor Holiday”
“Hillbilly Elegy”
“Notes for My Son”

Kolmapäev, 25. november:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.