Tele

Kaks uut filmi ja üks seriaal, mida peaksid sel nädalal Netflixist vaatama

See nädal on Netflixis üsna vaikne, vaatjateni jõuab neliteist uut sarja, filmi ja dokumentaali.

Käes on november, seega ei puudu nimekirjast jõulukomöödiad, aga leiab ka näiteks true crime žanrit ja isegi ühe Lähis-ida õuduka.

Loomulikult näeb ilmavalgust järjekordne Netflixi omatoodangust jõuluteemaline romantiline komöödia. Neljapäeval saabuva uhiuue “Operation Christmas Drop” keskmes on professionaalne poliitiline nõunik, kes läheb kontrollima USA lennuväe baasi troopilisel saarel ning armub kohalikku lohakasse, kuid sooja südamega pilooti. See on totter ja rõõmus ning ei nõua eriti kaasamõtlemist. Nagu romantilised komöödiad ikka.

Reality-fännid saavad reedel rõõmustada, sest vaatajateni jõuab “Country Ever After”, mis räägib kantrilaulja Coffey Andersonist ja tema tantsijannast naisest Criscillast ning nende perest. Selles saates põrkuvad linn ja maa, karjäär ja pere.

Omamoodi põnev tundub ka “Paranormal”. Tegu on on Lähis-Ida õudukaga, mille keskmes on hematoloogia professor, kellest saab hullumeelsete üleloomulikem juhtumite tagajärjel paranormaalsete juhtumite uurija.

Netflixi ülipopulaarsed true crime sarjad saavad täindust neljapäeva, mil ilmub “Carmel: Who Killed Maria Marta?”. Tegu on Argentiina true crime dokumentaalseriaaliga naisest, kes leiti oma kodust vannitoast surnuna. Ta abikaasa asvas, et tegu oli õnnetusega, aga naise lahkamine räägib teist lugu.

Kõik sellel nädala Eesti Netflixi uued sarjad, filmid ja animatsioonid:

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.