Kanal 2 hommikuprogramm “Telehommik” äratab 2. jaanuarist igal argihommkul kell 6.30

Kanal 2-s alustab uus hommikuprogramm.Foto: Kanal 2

Kanal 2 alustab uuel aastal värske hommikuprogrammiga “Telehommik”, mida asuvad juhtima Kuku raadiost tuttavad Romi Hasa ja Kristjan Gold. Saatejuhid lubavad muuta telehommikud vaatajatele meelelahutuslikuks, informatiivseks ja positiivseks.

“Saadet tehes on minu peamine põhimõte, et vaatajal oleks põnev ja et me annaks hommikule ja kogu päevale asjaliku ning praktilise, samas huvitava ja toreda stardi,” räägib peagi ekraanile jõudva värske saate üks juhtidest Romi Hasa.

Saate peatoimetaja Kajar Kase sõnul toob “Telehommik” koostöös Postimehega päeva alguses otse-eetrisse kõige olulisemad uudised. “Eriti hea meel on mul selle üle, et lisaks pärismaailma uudistele jõuavad igapäevaselt tele-ekraanile Rohke Debelaki legendaarsed libauudised, mida ta Kuku raadiole on teinud 30 aastat,” lisas Kase.

Tema sõnul vahendab “Telehommik” praktilisi nõuandeid, mis vaatajale vajalikud alates sellest hetkest, kui ta koduuksest välja astub. “Mis ilm on, mis toimub teedel, mis linnas või maal huvitavat sünnib, millest hakatakse selle päeva jooksul rääkima,” lisas Kase.

Kanal 2 “Telehommik” alustab juba teisipäeval, 2. jaanuaril, ja äratab televaatajaid igal tööpäeval kell 6.30 ning kordusena kell 9.30.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.