Tele

Kanal 2 uue saate “Täistund” esimeses osas avab koduuksed Mailis Reps

"Täistunni" autoridFoto: Kanal 2

Täna alustab Kanal 2-s iganädalane telemagasin, kus kõike maailmas toimuvat jahivad ajakirjandusliku kirega Neeme Raud, Elo Mõttus-Leppik, Eeva Esse, Madis Kimmel ja Sander Punamäe.

Kust läheb piir kriminaalasja, ebaeetilise käitumise ja poliitiliste mängude vahel? Avasaates avab esimest korda oma kodu uksed Mailis Reps. Täna on ta Riigikogu liige, kuut last kasvatav üksikema, aga ka korruptsioonisüüdistusega kohtualune. Ja nagu ikka, on ühel lool mitu tahku – nii siit- kui ka sealtpoolt vaadates. Kuidas kujutab endine tipp-poliitik ette oma tulevikku ja millised valikud tal üldse olemas on, küsib Elo Mõttus-Leppik.

Kadri Land on rahvusvaheline naine. Ta on töötanud Ameerika Hääles, Rootsi raadios ja Eestis mitmetel vastutavatel ametikohtadel. Täna on ta Tallink Grupi juhatuse liige. Kuigi vastutavad töökohad on toonud keskmisest suurema stressi, on ta pidanud end õnnelikuks inimeseks, kes igal hommikul tahab tööle minna. Kuni hetkeni, mil maailm lagunes koost, tunnistab ta Neeme Rauale.

“Omasid ei jäeta” oli vene sõjaväe lipulause. Teod kinnitasid aga vastupidist. Madis Kimmel toob vaatajani sõja igapäevapalge ja kinnituse, et ukrainlased hoiavad oma kangelasi au sees. Sõjaga harjuda ei saa ega tohi.

“Täistund“ alustab Kanal 2s täna kell 20. Täispikka intervjuud Mailis Repsiga näeb Kanal 2s täna kell 22 saates „Täistund ekstra“.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.