Tele

Neli uut tulijat, mida peaksid sel nädalal Netflixist vaatama

Jah, Dolly Partonil tuleb koos jõulualbumiga välja uus jõulufilm.Foto: Netflix

Sellel nädalal jõuab Eesti Netflixi 12 uut sarja, dokumentaali ja filmi. Põnevaid vaatamist jagub igale maitsele: alates dokumentaalist, mis räägib maailma kõige veidramatest võistlustest, kuni Dolly Partoni uue jõulufilmini.

Natuke heatujulist nalja ja veidrust kuluks ilmselt paljudele sellel pimedal ja kummalisel ajal ära. Teisipäeval jõuab vaatajateni dokumentaalsari “We Are The Champions”, mis heidab pilgu eriti veidrate võistluste telgitagustesse ja uurib osalejatelt, mis neid motiveerib.

Esimeses hooajas võetakse luubi alla nii maailma teravaimate tšillide söömine, koerte tantsud, konnadega hüppamine kui ka kuulus Cooper’s Hilli juustujooks.

Kevin Hart jätkab pöörasel kiirusel uute standupitundidega välja tulemist. Teisipäeval Netflixi jõudev “Kevin Hart: Zero F**ks Given” on tugevas kontrastis tema eelmise tunniga “Irresponsible”, kus ta tegi nalja kümnetele tuhandete inimeste ees Londonis asuval O2 staadionil.

Seekord on suur staadion asendunud Harti enda elutoaga. Elutuba on küll suurem, kui keskmine Tallinna keldribaar, kuid siiski on tegu komöödiastaari jaoks ebatavaliselt väikse esinemissaaliga. Koroona ajal filmitud standupitund räägib meeste grupisõnumitest, seksist pärast 40-aastaseks saamist, koroonast ja paljust muust.

Ja muudkui tuleb uusi jõulufilme. “The Princess Switch 2: Switched Again” on järg filmile “The Princess Switch”, kus printsess vahetas kohad pagaritöökojas töötava naisega.

Vanessa Hudgens mängib ka seekord korraga nii pagaritöökojas töötavat Stacyt kui kuninglikust perest pärit Margareti. Nad vahetavad kohad, et leida armastus ja üle saada üle eluraskustest.

Kõlab ju tavalise jõulufilmina, aga ühel hetkel ilmub välja Vanessa Hudgens blondis parukas ja mängib ka kolmandat tegelast, kes soovib esimese kahe Vanessa plaane rikkuda.

Nädala lõpetab pühapäeval välja tulev “Dolly Parton’s Christmas on the Square”. Jah, Dolly Partonil tuleb üle 30 aasta välja jõulualbum ning selle jaoks on tehtud ka jõulufilm. Või on filmi jaoks tehtud album?

Vahet ei ole, kantrikuninganna annab üle pika aja välja nii filmi kui muusikat. Film räägib külma südamega naisest, kes soovib müüa oma lapsepõlvemaad. Kas ta suudab oma meelt muuta, kui abiks on laul ja jõulurõõm? Tõenäoliselt ikka suudab.

Kõik sellel nädalal Netflixi tulevad teosed:

Teisipäev, 17. november:

“Kevin Hart: Zero F**ks Given”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.