Tele

Netflix sai kasuliku uuenduse, mis otsustab sinu eest, mida jägmisena vaadata

Ise enam mõtlema ei pea, las algoritm otsustab.Foto: Netflix

Netflixis on nüüd saadaval Play Something nupp, millele klikkides valib algoritm sinu eest, mida järgmiseks vaatama hakkad.

Tundub, et hetkel veel on Play Something funktsiooni võimalik kasutada vaid nutitelerite Netflixi äpis. Androidi teleka Netflixi rakenduses on uus funktsioon juba olemas, kuid tundub, et arvutisse ja telefoni see veel jõudnud ei ole.

Netflixis on sisu tohutult palju ning Play Something nupp on neile, kes tahaks midagi vaadata, aga ei ole päris kindlad, mis see olla võiks. Uus funktsioon on kasulik ka neile, kes soovivad leida midagi uut, mis vastaks nende eelistustele, sest Play Something ei vali soovitatavat sisu välja suvaliselt.

Play Something võtab soovitusi jagades aluseks sinu varasemalt vaadatud filmid ja seriaalid. Kui vaatad palju romantilisi komöödiad, siis suure tõenäosusega soovitab Play Something sulle midagi just sellest või mõnest sarnasest žanrist. Kui soovitatud sisu sulle ei sobi, siis saad klikkida ka Play Something Else nupule ja Netflix käib välja uue soovituse.

Play Something nupu leiad üles Netflixi äppi sisenedes oma profiilipildi alt. Nupp on olemas ka ekraani vasakus osas asuvas rippmenüüs ning Netflixi pealehel alla kerides kümnendal real.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.