Tele

“Noor meister” paneb uuel hooajal Kanal 2-s ka tuntud inimesed meisterdama

Saade on eetris neljapäevitiFoto: Harri Tiits

Täna stardib Kanal 2-s Eesti andekate võistluse “Noor meister“ uus hooaeg. Oma ala osavaimat ootab ees noore meistri karikas ning sel hooajal panevad end erinevatel aladel aga proovile ka tuntud Eesti inimesed.

Võistlussaade “Noore meister“ jõuab uuel hooajal Andrei Zevakini juhtimisel ETV asemel hoopis Kanal 2 ekraanile.

Järgnevatel nädalatel saavad pärjatud vabariigi parimad noored autoplekksepad, graafilised disainerid, elektrikud, iluteenindajad, keevitajad ja hooldustöötajad, aga peale andekate noorte peavad sel korral teemakohaste väljakutsetega hakkama saama ka Eesti säravaimad tähed.

Stefaniga paigaldatakse pistikupesa (c) Foto: Harri Tiits

Nõnda õpib suunamudimise meister Zevakin koos autofännist näitleja Juss Haasmaga autokerest mõlke välja toksima, mitmekülgse meelelahutaja Karl-Erik Taukariga efektset logo looma, laulja Stefaniga pistikupesa paigaldama ja Eesti seksikaima naise Grete Paiaga kehakoorijat kokku segama.

Koroonaajal keevitusentusiastiks saanud näitleja Marko Matvere üritab oma uue kirega sütitada ka Zevakinit ennast. Hooldustöötajate võistlussaates saab tuhande näoga näitleja Henrik Normann enda portfooliosse täiesti uue rolli, mis võistluses on määrava tähtsusega.

Hoogne võistlussaade “Noor meister“ alustab Kanal 2-s täna kell 20.00.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.