Tele

“Ringvaate” saatejuht Hannes Hermaküla nakatus koroonaviirusesse

Hannes Hermaküla.Foto: Madis Sinivee/Postimees/Scanpix

22. septembri “Ringvaates” teatas teleajakirjanik Hannes Hermaküla videosilla vahendusel, et tal diagnoositi koroonaviirus.

Hermaküla selgitas, et esimesed viiruse sümptomid tekkisid reede õhtul, kui ta perega maale läks. Testi sai tehtud esmaspäeval ning positiivne vastus oli olemas teisipäeva hommikuks.

“Läksime maale ja siis tekkis naljakas lihasvalu, mida on mul ka enne külmetuse puhul olnud. Paar päeva oli üsna intensiivne. Esmaspäeva hommikul hakkas üle minema, aga ma igaks juhuks mõtlesin, et teen testi turvalisuse mõttes, sest nii on räägitud. Ja siis öeldigi, et test oli positiivne,” selgitas Hermaküla videosilla vahendusel Marko Reikopile ja Grete Lõbule.

Hermaküla sõnul tal tõsiseid sümptomeid ei ole ja enesetunne on hea, kuid uudis positiivsest testitulemusest tekitas talle korralikult tuska.

“Ma tunnen end hästi. Hea meelega tuleks tööle, veel parema meelega läheks trenni, aga nii, kui sa selle uudise kätte saada, ma sain selle uudise kell 10 hommikul, see tõi mulle suure masenduse peale,” rääkis Hermaküla.

“Ma nüüd mõtlen, kui paljud inimesed peavad minu tõttu oma elu ümber seadma. Jube tüütu, ausalt öeldes.”

Seda, kust ta viiruse külge sai, Hermaküla öelda ei oska. Suurematel üritustel ja rahvakogunemistel ta viimasel ajal käinud ei ole.

“Ma ei oskagi öelda, kust ma oleksin selle saanud. Ju see kuskilt möödaminnes mõnelt inimeselt tuli,” arvas Hermaküla.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.