Tele

Saate “Ma näen su häält” uus nõunik Tõnis Niinemets: mulle meeldib, kui mind haneks tõmmatakse

Tõnis Niinemets võtab koha sisse nõunike kogusFoto: Rauno Liivand

Aasta parima meelelahutussaate tiitliga pärjatud “Ma näen su häält” tuleb uue hooajaga Kanal 2 ekraanile juba sel kuul ning telemängus saab näha uut püsinõunikku.

Tegevprodutsent Triin Luhatsi sõnul oli esimese hooaja edu pant suuresti võrratu nõunikekogu ning imeline saatejuht Piret Laos. Tegjad kinnitavad, et nõunikud ja saatejuht jäävad samaks, kuid toreda üllatusena liitub nõunikepaneeliga komöödianäitleja Tõnis Niinemets.

“See on minu jaoks suur üllatus, et ma siin pundis olen, sest esimesel hooajal olin külalisnõunik just selles saates, mille võitis teeskleja,” sõnas Niinemets pressiteates.

Elukutselise ümberkehastajana lisas ta, et talle suisa meeldib, kui teda haneks tõmmatakse ning tal on selle vastu sportlik huvi. Teesklejatel soovitab ta säilitada külma närvi, luua oma karakteri ülesehitus ja teha sellega eeltööd.

“Telekaamera võib paratamatult ajada inimesed närviliseks ja ebakindlaks, kuid need nüansid võivad mõne rolli puhul isegi kasuks tulla. Loodan, et uued teesklejad oskavad esimese hooaja põhjal oma nipid paika panna,” lisas Niinemets.

Uue hooaja ettevalmistused on käimas täistuuridel ning saate salvestused toimuvad septembri ja oktoobri alguses. Veel on võimalus saatesse kandideerida kõikidel andekatel teesklejatel, kes suudavad arvajaid ja nõunike ninapidi vedada ning võita auhinnaraha 2022 eurot. Kõikidel soovijatel tuleb ennast kirja panna aadressil saatecasting@gmail.com.

“Ma näen su häält“ uus hooaeg on Kanal 2 ekraanil juba 18. septembril ikka pühapäeviti kell 20.05.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.