Tele

Selgusid muusikalise sõu “Tähtede täht” kaks esimest osalist: Stefan ja Jaagup Tuisk

Žürii selgitab välja, kes Eesti andekaim laulja.Foto: Kanal 2

Tuisku hirmutab enim ooper, Stefan aga on kõigeks valmis.

Jaagup Tuisu sõnul on tegemist põneva väljakutsega, mis pakub talle võimaluse näidata oma mitmekülgsust eri žanrites. Kõige rohkem hirmutab teda ooper. “Kuigi ma pole selles žanris eriti üles astunud, olen väga põnevil, et saan end proovile panna ja ennast ka huvitavast uuest küljest näidata,” ütles ta.

Stefan räägib, et saates osalemise üle ta pikalt mõtlema ei pidanud. Laulja sõnul on uue saate formaat enneolematu ja väljakutseid pakkuv, sundides mugavustsoonist välja astuma. “Ma võtan seda rohkem nagu meelelahutusena ja väljakutsena,” ütles ta. “Ja ma arvan, tekib selline võistlushimu ja tahe näidata ennast heast küljest.”

Märtsis stardib Kanal 2s muusikaline võistlussaade “Tähtede täht”. Saade asub välja selgitama Eesti parimat lauljat, kes on parim igas žanris. Väljakutse võtavad vastu kaheksa artisti.

Tähtede esitusi hakkab kommenteerima kolmeliikmeline žürii, kuhu kuuluvad muusikaprodutsent Andrei Zevakin, lauljatar Lenna Kuurmaa ja muusik Mihkel Raud. Žüriid asub ohjama ja artiste toetama saatejuht Jüri Butšakov. 

“Tähtede täht” alustab Kanal 2s pühapäeval, 19. märtsil.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.