Täna Kanal 2-s: Romi Hasa juhtimisel alustab suhtesaade “Sellest saab meie suvi”

Kanal 2-s alustab uus saade.Foto: Kanal 2

Täna alustab uus romantiline tõsielusari “Sellest saab meie suvi”, kus kaheksa vallalist eestlast hakkavad otsima kaaslast, kellega koos veeta ilus Eestimaa suvi ja miks mitte kogu edasine elu.

„Sellest saab meie suvi“ saates asuvad kaaslast otsima viis meest ja kolm naist, kes kõik elavad kaugel linnakärast. Nende elu maal on aga nii tormakas, et suhete loomiseks aega nad leidnud pole.

Saate produtsendi Raimo Kummeri sõnul on maaelu tänapäeval muutunud ahvatlevaks neile, kes soovivad saada eemale linnamürast ja olmestressist. “Lisades valemisse võimaluse leida endale uus kaaslane, muutub maaelu veelgi kutsuvamaks,” ütleb Kummer ja lisab, et “Sellest saab meie suvi” just seda võimalust pakubki.

“Tahaks tunda armumise tunnet,” ütles avasaates üks osalistest Renne, kes on kuulutatud ülemaailmsel iludusvõistlusel printsessiks, kuid oma südamesõpra siiani leidnud ei ole.

Saadet juhib Romi Hasa, kel jagub armastuseotsijate kohta vaid kiidusõnu. “Kõik on toredad ja ehedad tüübid ja nad päriselt otsivad endale kaaslast, see ei ole teletrikk!” räägib Hasa. 

Saatejuht selgitab, et võrreldes teiste tõsielusaadetega, mis kipuvad olema kunstlikumad ja suunatud meelelahutusele, keskendub “Sellest saab meie suvi” osalejate soovidele ja nende tõelistele kogemustele.

“Me reaalselt läksime võttegrupiga kohale nende inimeste päris kodudesse. Näiteks mehed ütlesid, et nad koristasid terve öö enne, kui võttegrupp tuli. Me näitasime nende päris elu, päris kodu, nad rääkisid, mida nad päriselt oma elus tahaksid või millest nad tunnevad puudust,” lisas Hasa.

„Sellest saab meie suvi“ alustab Kanal 2-s täna kell 20:30.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.