Täna saates “Kolm naist karavanis”: kõrvetava ilmaga võetakse ette raske mägimatk

Täna õhtul kell 20.30 Kanal 2-s.Foto: Kanal 2

“Kolm naist karvanis” jätkavad Kanal 2 ekraanil oma seiklusterohket Itaalia reisi. Tänases osas asuvad nad teele maailmakuulsal matkarajal Cinque Terre rannakülades. Ent rännaku algus ei kulge nii ladusalt, kui naised loodavad. Probleeme tekitavad põrgukuumus ja trahvid bussisõidu eest, mis annavad reisile ootamatu keerdkäigu.

Cinque Terre on Itaalias Liguuria rannikul asuv rannakülade piirkond. Kõik viis küla on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse ja on populaarsed turismisihtkohad. Cinque Terre külad on ehitatud järsule kaldale ja sealsed majad on tuntud oma erksate värvide poolest.

Matk kaunite, kuid järskude nõlvadega ääristatud külade vahel algab varahommikul, kuid juba kella kaheksaks on temperatuur tõusnud 37 kraadini. Teekond on täis ohtlikke tõuse ja treppe, mistõttu on naised sunnitud tegema arvukalt pause, et end jahutada. “See on nii raske, ma ei arvanud, et see nii hull on,” tunnistab Eeva Esse-Sõõrumaa.

Vastupidiselt Eevale ja Carolale, leiab Kristel aga piinavast mägimatkast mööda kõrgeid trepiastmeid kergendust oma valulikule tervisemurele.

Rännaku jooksul tuleb neil silmitsi seista mitmete väljakutsetega, sealhulgas elektroonikaseadmete katkendliku toimimisega. Kuumuse tõttu tekivad ka mured öise magamise osas, kuna karvani vooluvõrku ühendamine tekitab kuumal päeval suuri väljakutseid. 

Seiklusterohke päeva lõpus ostavad naised lotopileti, lootuses muuta oma ebaõnn matkal suureks võiduks. Kas nende õuele saabub soovitud õnn ja kuidas nad palavust trotsides lõpuks Pisa tornini jõuavad, saab näha täna õhtul kell 20.30 Kanal 2-s.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.