Tele

“Tiger Kingi” staari ootab vangla juures limusiin juhuks kui Trump talle armu annab

Tiigrikuningas Joseph Maldonado-Passage kannab 22 aasta pikkust vanglakaristust.Foto: kuvatõmmis

Vastuolulise Netflixi dokumentaali “Tiger King” üks vanglakaristust kandvaid staare, endine loomaaiapidaja Joseph Maldonado-Passage on vangla juurde tellinud limusiini, kuna on kindel, et ametist lahkuv president Donald Trump annab talle armu, kirjutab ScreenRant.

Maldonado-Passage kannab hetkel 22-aastast vanglakaristust, kuna plaanis tappa oma rivaalist loomaaiapidaja Carole Baskini. Viimaste aastate jooksul on Maldonado-Passage korduvalt Trumpilt armu palunud ja kui “Tiger King” Netflixi jõudis, siis väitis president, et kavatseb kurikuulsa tiigrikuninga vangist välja aidata.

Ametist lahkuv Trump on viimastel päevadel lahkelt vangidele armu andnud ja Maldonado-Passage’i juhtumiga tegelenud erauurija Eric Love on kindel, et ka tema klient jalutab peagi vaba mehena vanglast vabadusse.

Love’i sõnul on Maldonado-Passage oma peatses vabanemises nii kindel, et teda ootab vanglast poole miili kaugusel limusiin koos meigikunstnike ja kostümeerijatega. Pärast uue soengu tegemist plaanib tiigrikuningas väidetavalt esimese asjana minna süüa pitsat ja steiki ning minna McDonaldsisse.

Love leiab ka, et hetkel oleks Trumpil poliitilise käiguna igati loogiline Maldonado-Passage’ile armu anda. Tiigrikuninga vabastamine oleks suursündmus, mis tõmbaks meedia tähelepanu eemale peagi USA presidendiks saavalt Joe Bidenilt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.