Uus hooaeg: märtsis stardib Kanal 2-s muusikaline suursõu “Tähtede Täht”

"Tähtede Täht" saab uue hooaja.Foto: Duo Media Networks

Kaheksa artisti on võtnud vastu väljakutse ja panevad end proovile Kanal 2 muusikalises telesõus “Tähtede täht”. Lisaks uutele võistlejatele toob teine hooaeg muudatusi ka esitamisele tulevates muusikažanrites ning ekspertide paneelis.

Kanal 2 toob ekraanile pühapäeva õhtuse muusikasaate “Tähtede täht” uue hooaja. Juba märtsis ekraanile jõudev muusikaline telesõu esitab kaheksale tuntud Eesti artistile suure väljakutse – ausas võistluses selgitatakse välja parimast parim artist erinevates muusikažanrites.

Võistlejad pannakse proovile muusikastiilides, milles pole neid varem kunagi nähtud. Saadet juhib Jüri Butšakov.

Ühe suure muudatusena tõstab produtsent esile uuenenud hääletussüsteemi, kus televaatajad saavad otsustada artistide pingerea.

“Seekord laseme rahval rohkem kaasa rääkida. Kui esimesel hooajal said võistlejad oma punktid stuudio publikult, siis seekord otsustavad artistide pingerea televaatajad,” selgitas produtsent Kaupo Karelson.

Saates annavad esitustele oma hinnanguid eksperdid. Ekspertide paneeli kuulub püsiliikmena Mart Juur, kellega ühinevad igas saates olenevalt muusikastiilile kaks külaliskohtunikku, kes on vastavas žanris tuntud tegijad.

Karelsoni sõnul muudavad ”Tähtede tähe” huvitavaks ja kaasahaaravaks just need artistid, kes omavahel võistlema hakkavad. “Meil on neli naist ja neli meest, kes kõik on väga erineva muusikalise taustaga ja eri vanuses. Kogu see megamiks saab olema väga põnev, ” sõnas Karelson.

Saate tegevprodutsendi Triin Luhatsi sõnul tulevad kaks žanrit, mis esimesel hooajal vaatajate armastuse eriti võitsid – ooper ja jazz. “Ja on üks žanr, mida eelmine hooaeg küsiti, muusikal, millega sellel korral alustame. Aga tuleb ka popi, punki ja latiino rütme,” lisas ta.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.