Vaata, millised saated alustavad sel nädalal ETV-s

Sel sügisel tähistab "Prillitoos" 40. eetriaastat.Foto: Kairit Leibold

“Prillitoosist” “Ukraina stuudioni” – ETV sügishooaeg kogub lähipäevil vaikselt tuure.

Sädemete saatel on ETVs startinud uhiuus võistlussaade “Rauataltsutajad” ja hommikud lükkab taas käima “Terevisioon”.

Sügishooaeg käivitub aga täna, 1. septembril, kui erisaade “Hapud kurgid” heidab pilgu kuumale päevapoliitikale. Taavi Eilati juhtimisel pakub erisaade kokkuvõtlikku uudistespikrit, kus analüüsitakse koos asjatundjatega selle suve kõige olulisemaid uudiseid poliitika- ja majandusrindel, mis mõjutavad meie elu ka algaval sügishooajal.

Laupäeva, 2. septembri hommikul võtab oma koha sisse “Maahommik”, õhtul aga “Õnne 13”

Laupäeval alustab ka saatesarja “Sinu uus sugulane” teine hooaeg. Esimeses osas avab televaatajatele oma perekonna traagilise loo tunnustatud näitleja Evelin Võigemast.

Kodumaiste kohtumiste kõrval viib ETV laupäeviti ka vihmametsa – kolmeosaline sari “Liblikavõrguga Prantsuse Guajaanas” saadab Eesti liblikauurijad, kes pakivad oma töövahendid lahti troopilises Lõuna-Ameerikas, kus eriliste liblikate ja suurte mardikate kõrval jääb liblikavõrku muudki põnevat.

Pühapäevast ootavad ees ka taaskohtumised Reet Linna ja Anu Välbaga, Ukrainas toimuvat analüüsiv “Ukraina stuudio” läheb sellest nädalast taas eetrisse pühapäeva õhtuti.

Sel sügisel 40. eetriaastat tähistava “Prillitoosi” piduliku hooaja juhatab 3. septembril sisse Reet Linna erisaadetega “Ühe pere muusika”. Septembrikuus käib Reet Linna külas peredel, kus muusikal on põlvest põlve olnud eriline tähendus. Esimeses saates minnakse külla perekond Taulidele Torupillitalusse Riidajal.

Sarja “EnsV” uut hooaega saab ETVs vaadata 3. septembri õhtust. Komöödiasari viib aastatesse 1994–1995, kui kõikide silmad on jätkuvalt lääne poole. Soome pole enam kauge ja kättesaamatu, vaid sellest saab iga eestlase jaoks reaalne kipsplaadine marjamaa. 

Meeste tervisel hoiab 3. septembrist silma peal ja jagab väärt nõuandeid sarja “Mehed, hakkame elama” uus hooaeg uute osalistega. Sel hooajal võtavad väljakutse vastu vabakutseline näitleja Pääru Oja, poliitik Erki Savisaar, muusik Gameboy Tetris ja saatega “Tanel ja kanad” tuntud ettevõtja Tanel Tang.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.