Vaata treilerit: peagi jõuab eetrisse suhtesari “Sellest saab meie suvi”

Saadet juhib Romi Hasa.Foto: tootja

Järgmisel neljapäeval, 7. septembril jõuab Elisa Huubi värske tõsielusari “Sellest saab meie suvi”, kus kaheksa looduse keskel elavat vallalist otsivad kaaslast.

“Võiks ikkagi tüdruku saada,” loodab üks osaleja. “Põnevus ja ootusärevus on suur,” ütleb teine. Kes meie saate osalistele kirjutasid ja kas kirjutajate seas on ka mõni prints või printsess valgel hobusel? 

Kõik saates osalejad elavad maal, looduse keskel, aga töötavad väga erinevates ametites, näiteks leidub nende seas päästja, vanade majade taastaja ja viljakasvataja.

Kaheksa kaaslast otsiva mehe ja naisega sai lähemalt tutvust teha mai alguses Kanal 2 eetrisse ja Elisa Huubi jõudnud avasaate vahendusel. Vaatajad, kes soovisid mõne osalejaga veelgi lähemalt tuttavaks saada, said saatest täpsemalt teada, kuidas endast märku anda, misjärel kutsuti valitud paarilised kohtingule ja valiti suviseks teekonnaks välja need, kellega sooviti veelgi pikemalt aega veeta. 

Suvel kohtusid mehed ja naised nädalast-nädalasse kaaslaste kandidaatidega kuni leidsid selle ühe ja õige, kellega minna romantilisele reisile ja sobivusel jääda kokku terveks eluks. 

“Sellest saab meie suvi” alustab 7. septembril ainult Elisa Huubis

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.