Tele

Videomängu “The Last of Us” ainetel vändatava HBO seriaali peaosatäitjad on leitud

"The Last of Usi" seriaal on leidnud oma Ellie ja Joeli.Foto: Naughty Dog

HBO väntab teleseriaali videomängust “The Last of Us”, mida peetakse üheks parimaks mänguks, mis eales loodud. Nüüd on teada, kes hakkavad mängima mängust tuntud seriaali peategelasi, Joeli ja Elliet, kirjutab Variety.

Joeli asub teleekraanil kehastama Pedor Pascal, kes on varasemalt üles astunud tuntud seriaalides nagu “Troonide mäng” ja “Narcos”. Pascal kehastab peategelast ka ülipopulaarses Disney+ striimimisteenuse seriaalis “The Mandalorian”.

Pedro Pascal. Foto: NME

Ellie rollis astub üles 17-aastane Iiri näitlejanna Bella Ramsey, kes kogus sarnaselt Pascaliga tuntust samuti “Troonide mängus”. Selles seriaalis kehastas Ramsey südikat alaealist aadlikku Lyanna Mormonti, kes oma õrnast east hoolimata vapralt vägesid juhtis ja suures poliitikas kaasa tegi.

Bella Ramsey. Foto: Syfy

“The Last of Usi” tegevus toimub postapokalüptilises maailmas pärast seda, kui surmav parasiit hävitab suurema osa inimkonnast. Loo keskmes on kibestunud Joel, kes saab ülesandeks viia noor tüdruk nimega Ellie ühest Ühendriikide otsast teise. Teekonnal õpivad nad üksteist mõistma ja hakkavad teineteisest sügavalt hoolima.

Seriaalis plaanitakse keskenduda 2013. aastal ilmunud esimese mängu sündmustele, kuid ei välistata, et edu korral tuuakse teleekraanile ka eelmise aasta suvel ilmunud “The Last of Us: Part II” süžee.

Projektiga on seotud väga suured nimed nii tele- kui ka mängumaailmast. “The Last of Usi” adaptsiooni kallal töötab näiteks HBO hittseriaali “Tšornobõl” stsenarist Craig Mazin ning “The Last of Usi” lavastaja Neil Druckmann mängustuudiost Naughty Dog.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.