Uudis

1. detsembril näeb Noblessneris lõbusaid jõulufilme ja süüdatakse jõulukuuse tuled

Filmis "Eia jõulud Tondikakul" astuvad üles Liis Lemsalu ja Paula Rits.Foto: "Eia jõulud Tondikakul" Facebooki konto kuvatõmmis

Pühapäeval, 1. advendil näidatakse Noblessneris asuvas Kai kunstikeskuses kahte jõulufilmi, süüdatakse jõulukuuse tuled ja saab kuulata Kalamaja segakoori.

Kai kunstikeskuses toimuvad pühapäeviti vahemikus 11-15 lastele mõeldud kinohommikud. 1. advendil on kavas jõulufilmid “Eia jõulud Tondikakul” ja “Väikese põhjapõdra Ailo suur seiklus”.

“Eia jõulud Tondikakul” on eelmisel aastal ilmunud Eesti film, mis räägib 10-aastasest Eiast, kelle plaanid võtavad ootamatu pöörde, kui linnatüdruk viiakse talvevaheajaks salapärasesse Lõuna-Eesti tallu.

Tüdruk ei oska esialgu aimatagi, et õige pea asub ta päästma hukule määratud põlismetsa, viima kokku kaht armastavat inimest ning lahti harutama oma pere kiivalt hoitud saladust.

“Väikese põhjapõdra Ailo seiklused” on 2018. aastal ilmunud Prantsusmaal valminud jõulufilm, mis jutustab nõrgukese ja haavatava põhjapõdravasika Ailo võitlusest ellujäämise nimel metsikus looduses esimesel eluaastal. See, kuidas ta elu ja loodust avastab, on tõeline südamest tulev lugu keset Lapimaa suursugust maastikku.

Tegu on walk-in kinoga, mis tähendab, et kohale ei pea tulema kindlaks ajaks ja saabuda võib ka näiteks keset seanssi. Lisaks filmide nautimisele on võimalik kunstikeskuses pidada padjasõda, ehitada kindlust ja näitusega tutvuda.

Kuna homme on 1. advent, siis lisaks jõulufilmide vaatamisele süüdatakse kell 16 tuled Kai kunstikeskuse kõrval asuval suurel Noblessneri jõulukuusel. Lisaks sellele astub üles ka Kalamaja segakoor.

Kinohommiku piletite hinnad on 5€/3€ ning ürituse kohta saab rohkem infot Facebookist ja Kai kunstikeskuse kodulehelt.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.