Uudis

Eestis ilmus maailmas unikaalne fotoraamat, mis hõlmab lisaks piltidele ka videoid

Teisi selliseid fotoraamatuid palju ei ole.Foto: vanaisa.ee Facebooki konto kuvatõmmis

Filmi- ja fotomees Roman Neimann, hüüdnimega Vanaisa, esitles oma fotoraamatut – “Holy Shit Moments by Vanaisa”. 

Tegemist ei ole tavalise raamatuga, vaid maailmas unikaalse teosega. 440-leheküljeline suures formaadis köide sisaldab endas ka QR-koode, mille abil pääseb ligi videotele. Raamatus on peamiselt viimasel viiel aastal Romani kaamera ette jäänud parimad hetked. 

Kui Romani käest küsida raamatu nime kohta, siis vastus on lihtne: “Meil kõigil on olukordi, mis panevad Sind hüüatama “HOLY SHIT!”. Sellised hetked elus on ainulaadsed. Usun, et igaüks, kes neid fotosid vaatab, leiab sealt oma HS momendi.”

Raamat on jaotatud kümneks teemaks: Eesti, lumi, surf, moto, ratas/bmx, vesi, snowmads, mäed, hetked ja hüppa sisse. Piltidelt leiab nii Kelly Sildaru, Jaan Roose kui ka Toomas Triisa ning Rannar Uusna. Lisaks Eesti oma ala tippudele on Roman jäädvustanud ka maailma parimaid ekstreemsportlasi nagu näiteks Fabian Lentsch, Tom Leitner jt. Paljudel fotodel on Vanaisa sõbrad, sest elu parimad hetked sünnivad ikka koos heade sõpradega midagi hullu tehes. 

Kuna Vanaisa armastab nii traditsioonilisi fotosid kui liikuvat pilti, siis raamatu enda koostamise kõrval oli sama tähtis, et valmiv teos saab ka video. Selle tegemise võttis enda peale üks tema parimatest sõpradest, Martin Heinmets. Mees, kes argielus on kiropraktik, aga enda omapärase kunstimeelega toodab omalaadset pilti. 

Holy Shit Moments – trailer

Holy Shit Raamat, Golden Edition ja muu coolstuff tellitav nüüd: www.vanaisa.ee@Martin Heinmets tegi raamatule treila ka#megatänx

Posted by vanaisa.ee on Tuesday, November 17, 2020

Toimetas Martin Liivand.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.