Uudis

Eestlaste uus lemmik Netflixis on draamarohke tõsielusari

"Selling Sunset" on vaatajaid meelitanud juba 2019. aastastFoto: Netflix

Netflixi lisandus eelmisel nädalal uut sisu, mis on kiirelt leidnud ka tee Eesti Netflixi vaadatuima sisu edetabeli etteotsa.

Esikohal olev “Selling Sunset” on luksuskortereid müüvate maaklerite eludest rääkiv tõsielusaade, kus draamad ja omavaheline rivaalitsemine on kiired tulema. Äsja jõudis Netflixi sarja neljas hooaeg, kus kinnisvaraagentuuri The Oppenheim Group ridadega liitub kaks uut maaklerit.

Uus hooaeg koosneb kümnest osast ja on vaatajatelt juba ka positiivset tagasisidet saanud. Rotten Tomatoes lehel on sarja uut hooaega hinnanud vaid tavavaatajad, andes “Selling Sunsetile” hindeks 100%.

Teisel kohal on novembri keskpaigas linastunud märulifilm “Red Notice”, mis toob ekraanil kokku Dwayne Johnsoni, Gal Gadoti ja Ryan Reynoldsi. Linateos räägib edukast FBI töötajast (Johnson), kes hakkab tegema koostööd tagaotsitud kriminaalidega (Gadot ja Reynolds).

Kuigi tavavaatajatelt on film palju kiidusõnu saanud ja Rotten Tomatoes lehel on nad andnud filmile hindeks 92%, siis kriitikud nende vaimustust ei jaga. Kriitikud on filmile andnud skoori 35%, tuues välja, et film on igav ja kulunud.

Kolmandal kohal on praegu aga jõulufilm “A Boy Called Christmas”. Täitsa tavaline poiss Nikolas võtab ette seikluse põhjapoolusele, kus tema isa on parajasti päkapikuküla otsimas. Nikolasele pakub rännakul seltsi põhjapõder Blitzen ja väike sõbralik hiireke. Peagi avastab Nikolas, et miski pole võimatu ning teda on ees ootamas suured teod.

Kriitikutelt on film Rotten Tomatoes lehel pälvinud hinde 85% ja tavavaatajatelt 69%.

Eesti Netflixi TOP10:

  1. “Selling Sunset”
  2. “Red Notice”
  3. “A Boy Called Christmas”
  4. “Arcane”
  5. “A Castle Christmas”
  6. “Squid Game”
  7. “Cowboy Bebop”
  8. “True Story”
  9. “Jack Reacher: Never Go Back”
  10. “Bruised”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.