Uudis

Fotod: müügile tuleb üleni kullaga kaetud PlayStation 5 eriversioon

Miks? Aga miks ka mitte!Foto: Truly Exquisite

Kas tunned pidevalt, et raha on lihtsalt liiga palju? Otsid alati võimalusi, kuidas tuua kokku oma armastus videomängude vastu sooviga võimalikult palju priisata? Sel juhul tuleb appi Briti luksuskaupade bränd Truly Exquisite, mis toob müügile kullaga kaetud PlayStation 5 konsooli.

Juba käesoleva aasta lõpus peaksid saama osta Sony uusima mängukonsooli, mis on kaetud 24-karaadise kullaga. Kui kuld pole päris sinu teema, siis on see võimalik plaatinumi vastu välja vahetada.

Foto: Truly Exquisite

Kuid mis siis, kui mul ei ole raha tohutult palju, vaid ainult väga palju? Sel juhul pead kahjuks otsustama 18-karaadise kullaga kaetud PlayStation 5 kasuks. Nüüd pead golfiklubi riietusruumis silmad häbi täis kuulama, kuidas teised rikkurid sinu suunas näpuga näitavad ja itsitavad.

Sony ei ole veel avalikustanud PlayStation 5 hinda ja seetõttu ei ole ka teada, kui palju hakkab maksma konsooli väärismetalliga kaetud versioon. 2013. aastal tuli kuldne Xbox One müügile 8000 dollariga, nii et odav PlayStation 5 kindlasti olema ei saa.

Foto: Truly Exquisite

Kui tahad tingimata kalli PlayStationi endale saada, siis pead pärast hinna avalikustamist kiiresti tegutsema. Truly Exquisite kinnitab, et kullatud konsoole toodetakse ainult sadakond. Kes ees, see mees!

Foto: Truly Exquisite

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.