Uudis

Go3 vaatajateni jõuab tänu uuele koostööleppele rohkem rahvusvahelist sisu

ViacomCBS sisu jõuab vaatajateni läbi Paramount+ teenuseFoto: pressimaterjal

TV3 Grupp ja ViacomCBS Networks International sõlmisid Baltikumis koostööleppe, mis tähendab, et teleteenuse Go3 klientideni jõuab nüüd rohkem esmaklassilist rahvusvahelist sisu ViacomCBS brändidelt.

Alates 1. detsembrist 2021 pakub Go3 Baltikumi kasutajatele laia valikut ViacomCBS sisu läbi Paramount+ teenuse. Go3-st leiab Paramounti filmid nagu “Forrest Gump”, “Võimatu mission”, “Reamees Ryani päästmine”, “Püüa kinni, kui suudad”, “Transformerid: Viimane rüütel” ja “Z maailmasõda”.

Samuti ka CBS-i ja Showtime’i populaarsed sarjad nagu “Hea naine”, “Hea võitlus” ning “Miljardid”. Tulevikus laieneb valik veelgi Paramount Picturesi filmide ja Showtime’i sarjadega, sealhulgas ülemaailmsete hittsarjade uute hooaegadega.

Koostöö hõlmab ka tuntud brände Nickelodeon ja Nick Jr. ning nende populaarseid animatsioone nagu näiteks “Käpapatrull”, “Käsna-Kalle Kantpüks” ja “Sini vihjed”. Samuti jõuavad Go3 MTV legendaarsed sarjad nagu “Daria” ja “Pimp my ride” ning populaarsed seriaalid nagu “Catfish: The TV Show” ja “Jersey Shore”. 

Esmakordselt jõuavad Baltikumisse brändid Awesomeness ja Comedy Central. Vaatajad saavad nautida Comedy Centrali saateid nagu “Drunk History”, “Awkwafina is Nora From Queens” ning “Key ja Peele”, samuti Awesomenessi sarju nagu “Zac & Mia” ja “Light as a Feather” ning paljusid teisi. Comedy Centrali, Awesomenessi ning mitmed Nickelodeoni ja MTV saated on Go3-s eksklusiivselt läbi Paramount+ teenuse.

“Meil on hea meel olla ViacomCBS-i voogedastuspartner Baltikumis. Üheskoos toome Baltikumi vaatajateni tuhandeid tunde maailmatasemel sisu. Paramount+ lai valik – kassahitid, sarjad, tõsieluseriaalid, püstijalakomöödia ja lastesisu – pakub vaatamist igas vanuses inimestele,” ütles TV3 Grupi tasulise TV tegevjuht Jan Wykrytowicz.

Ka Elena Balmont, vanem asepresident ja ViacomCBSi tegevdirektor Venemaal, Baltikumis, Ukrainas, Gruusias ja Sõltumatute Riikide Ühenduse piirkonnas, tõdes, et koostöö üle on hea meel.

“Näeme Balti riikides suurt potentsiaali, kuna see on üks tehnoloogiliselt arenenumaid piirkondi Euroopas ning meile oli oluline siia turule tuua suur valik ViacomCBSi sisu. Paramount+ tellijad Eestis, Lätis ja Leedus saavad ligipääsu ViacomCBSi laiale valikule, kus on sellised brändid nagu Paramount Pictures, Showtime, CBS, Comedy Central, MTV, Nickelodeon, Nick Jr. ja Awesomeness – paljud neist eksklusiivselt Go3-s”.

ViacomCBS Networks International (VCNI)

ViacomCBS Inc. osa ViacomCBS Networks International (VCNI) hõlmab mitmeid maailmakuulsaid brände nagu Channel 5, Telefe, Network 10, Nickelodeon, MTV, Comedy Central, BET, Paramount Network, voogedastusteenused Paramount+ ja Pluto TV, ViacomCBS rahvusvahelised stuudiod ja teised. Lisaks innovaatilistele voogedastusteenustele ja digitaalsetele videotoodetele pakub ViacomCBS Networks International partneritele tootmis-, levitamis- ja turunduslahendusi viiel kontinendil ja rohkem kui 180 riigis.

TV3 Grupp

Baltikumi juhtiv meediagrupp TV3 Grupp kuulub Bite Gruppi ja rahvusvahelise varahaldusettevõtte Providence Equity Partners alla. TV3 Grupp omab ja haldab Baltikumi juhtivaid kommertstelekanaleid, suurimaid voogedastus- ja satelliittelevisiooniettevõtteid, premium filmi- ja spordikanaleid ning kommertsraadiojaamu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.