Uudis

HBO Max jõuab uuel aastal Eestisse

Enam ei pea pikalt ootama. HBO Max jõuab Eestisse uuel aastalFoto: HBO

Voogedastusplatvorm HBO Max jõuab uuel aastal lõpuks ka Eestisse. Lisaks Eesti elanikele saavad voogedastusplatvormi alates järgmisest aastast kasutada ka Läti, Leedu, Islandi, Hollandi, Türgi ja Kreeka elanikud.

Kui palju voogedastusplatvormi kasutamine maksma hakkab, ei ole veel teada. Näiteks Soomes on teenuse hinnaks üheksa eurot kuus, Taanis aga kaheksa eurot.

HBO Maxi kasutajad saavad vaadata mitmeid tuntud filme ja sarju nagu näiteks “Harry Potter”, “Troonide mäng” ja “Suure paugu teooria”. Samuti saab voogedastusplatvormil näha HBO Maxi originaaltoodangut. Erinevalt ameeriklastest ei ole aga Euroopa HBO Maxi kasutajatel võimalik vaadata järgmise aasta suurimaid filme nende ilmumiskuupäevadel.

Uute riikide nimekiri tehti teatavaks HBO Maxi Euroopasse laienemise üritusel. Esimeste Euroopa riikidena saab HBO Maxi näha Soomes, Rootsis, Taanis, Norras, Hispaanias ja Andorras.

Varasemalt oli välja kuulutatud, et uuel aastal laieneb platvorm ka sellistesse riikidesse nagu Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Horvaatia, Tšehhi, Ungari, Moldova, Montenegro, Põhja-Makedoonia, Poola, Portugal, Rumeenia, Serbia, Slovakkia ja Sloveenia.

See tähendab, et 2022. aasta lõpuks on HBO Max saadaval 27 Euroopa riigis.

2026. aastaks soovib HBO Max jõuda 190 riiki üle kogu maailma.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.