Uudis

Kevadel esineb Tallinnas USA metal-bänd Imperial Triumphant

Imperial Triumphant tuleb tuuri raames ka Eestisse

31. mail esineb Tallinnas Sveta baaris üks olulisemaid kaasaegseid black metal bände – Imperial Triumphant. Piletid on juba Ticketeris müügil.

Imperial Triumphant alustas ametlikult tegevust oma 2012 ilmunud albumiga “Abominamentvm”, kuigi bänd loodi juba aastal 2005 New Yorgis Zachary Ilya Ezrini eestvedamisel. Sellest ajast saati on bändi muusikaline ja lüüriline suund olnud pidevas muutumises.

Bändi teine album “Abyssal Gods” ilmus 2015. aasta märtsis, mille kohta kirjutas Austin Weber meediaportaalist No Clean Singing järgmist: “Abyssal Gods on läbinisti ülbe jumalateotus, mis sisaldab rohkem meeldejäävaid hetki, kui paljude bändide albumitel nende karjääri jooksul kokku koguneb. Imperial Triumphant ei ole mitte ainult üks USA kõige väljapaistvamatest praegu tegutsevatest black metal bändidest, vaid nad on olulised ka black metal’i tuleviku jaoks.”

Imperial Triumphant on praeguseks avaldanud neli stuudioalbumit ning tuuritanud USA-s ja Euroopas, olles sealhulgas esinenud ka Roadburn festivalil.

Bändi hiljutisim album “Alphaville” ilmus 2020 aasta kevadel koostöös paljude oluliste metal-maailma tegijatega nagu Toomas Haake (Meshuggah), Colin Marston (Krallice, Gorguts) ja Trey Spruance (Mr. Bungle). Metal Hammer nimetas kõnealuse albumi ka üheks parimaks 2020. aasta metal-albumiks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.