Uudis

Liis Lusmägi ja Sven Arusoo alustavad Star FM-is uue saatega

„Töölt koju“ on raadiojaama Star FM otse-eetris argipäeviti kell 15-19Foto: Star FM

Alates tänasest rõõmustab raadiojaam Star FM kuulajaid uue saatega „Töölt koju“, mida juhivad Liis Lusmägi ja Sven Arusoo.

„Saate teemad on kodused ja huvitavad, vürtsi lisavad põnevad saatekülalised, haaravad kuulajamängud, kasulikud nipid ja nõuanded,“ sõnas Lusmägi pressiteates.

Saatejuhtidel on aastatepikkune kogemus nii raadiotöös kui ka pereelus ja laste kasvatamisel, mistõttu on just nemad Star FM-i hinnangul parimad, et jagada kogemusi, rääkida lugusid ja pakkuda lahendusi argielu probleemidele, millega maadleb suur osa Eesti perekondadest.

Näiteks on statistiliselt tõestatud, et tihti tekib partnerite vahel tüli, sest ei suudeta kokku leppida, mida õhtusöögiks valmistada. Just sellele küsimusele „Mida täna õhtul süüa teha?“ leiavadki Lusmägi ja Arusoo koos tippkokaga igas saates vastuse.

Samuti teevad saatejuhid igas „Töölt koju“ saates juttu Star FM Hommikuprogrammi tegijatega, et jagada järgmiseks hommikuks eksklusiivseid vihjeid, millest ei tohiks ilma jääda ja mille nimel tasub ärgata.

Igas saates on mitmeid küsimusi, millele vastamisega saab oma panuse anda ka raadiokuulaja, sest Liisi ja Sveni jaoks on ülimalt oluline olla seal, kus on kuulaja.

„Töölt koju“ on raadiojaama Star FM otse-eetris argipäeviti kell 15-19.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.