Uudis

Måneskini kontserdipiletite müük ajas Piletilevi umbe: ostjad on pahased, et pole koodi saanud

Måneskin võitis tänavu Eurovisiooni looga "Zitti e buoni"Foto: eurovision.tv/GABRIELE GIUSSANI

Tänasest algas Piletilevis Måneskini Tallinna kontserdi piletite müük. Huvi oli aga nii suur, et leht oli vahepeal maas ja paljud kohe piletit ostma ei pääsenudki. Ka tekitas muusikasõprades pahameelt, et ostmiseks tuli sisestada kood, mida paljud ei olnud saanud.

Piletilevi registreeritud kliendid olid piletite ostmisel eelisseisus – nemad said pileteid osta juba täna, ülejäänutele avatakse müük aga 30. septembril. Sellele vaatamata, et kõik kohe piletitele ligi ei pääsenud, oli piletite soovijate hulk ootamatult suur.

“Me natuke alahindasime, kui suur see huvi saab olema. Meil korra oli leht väga aeglane, aga nüüd on see toru vastavalt suurüritustele suuremaks tehtud. Sellega on nüüd korras,” sõnas Piletilevi juht Sven Nuutmann Geeniusele.

Ta lisas, et ülekoormus tekkis ka seetõttu, et Piletilevist saab pileteid osta nii Tallinna kui ka Riia kontserdile.

Piletite ostmise ooteaeg võis ulatuda poole tunniniFoto: kuvatõmmis

Oli neid, kes said piletid kerge vaevaga ostetud, ent mitmeid, kel õnnestus pärast pikka ootamist keskkonda sisse saada, ootas ees ebameeldiv üllatus. Nimelt selgus, et piletite ostmiseks on vajalik sisestada uudiskirjast leitud kood. Mitmed kliendid, kel Piletilevi keskkonnas kasutaja on, polnud aga koodi saanud. Piletilevi Facebooki lehel väljendasid mitmed ka pahameelt, et piletid nüüd puuduoleva koodi pärast ostmata jäävad.

“Registreeritud klient, kirja pole saanud, sõnumile ei vastata, veebileht ei toimi!” kirjutas üks nördinud klient.

“Kas keegi tahaks koodi jagada? Imelik, et uudiskirja pole saanud ja et seda koodiinfot enne kuskil ei ole mainitud,” kirjutas teine.

Nuutmanni sõnul tuleks koodita jäänud klientidel Piletilevi poole pöörduda ja nad lisatakse seejärel tagasi uudiskirja ning nad saavad ka koodi.

“Osadel tekkiski segadus sellest, et nad on meie registreeritud kasutajad, aga nad on meie nädala infokirjast unsubscribe‘nud. Kõik, kes on meie poole pöördunud, on nüüd selle koodi ka saanud,” ütles ta. “Siin on ka väike vihje, et tasub end kasutajaks ära registreerida ja olla selle infokirja saaja – siis saab juba täna pileti osta. Infokirja saajaid on meil täna ligi 110 000 ja neil on tõesti kontserdile väike eelis kaks päeva.”

⭐Staaride sadu jätkub!Fenomenaalne Måneskin esineb märtsis Tallinnas! Eurovisiooni võitja ning globaalne muusikaline…

Posted by Piletilevi on Tuesday, September 28, 2021

Juba müüdud piletite arvu ei tohtinud Nuutmann avaldada, kuid ta märkis, et esimese tunni jooksul on piletite vastu huvi püsivalt suur olnud.

“Pigem võtaks seda kui positiivset uudist – turg hakkab taastuma ja inimesed on taas valmis suurkontsertide näol meelelahutust tarbima,” ütles Nuutmann.

Kella nelja ajal postitas kontserdikorraldaja L Tips Agency Estonia, et eelmüügist on piletid otsa saanud ja uus hulk pileteid tuleb müügile neljapäeval.

Hea Måneskini kontserdi piletiostja!Suure nõudluse tõttu on kõik eelmüügiks mõeldud piletid välja müüdud. Piletimüük…

Posted by L Tips Agency Estonia on Tuesday, September 28, 2021

Måneskin esineb Tallinnas Saku Suurhallis 13. märtsil.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.