Uudis

Mees üritas PlayStation 4 puuvilja pähe osta ja mõisteti neljaks kuuks vangi

Kui konsooli saab kätte 9 euroga, peaks kobar pulte maksma ainult mõned sendid!

Tahaks kõiki neid ägedaid PlayStation 4 mänge proovida, aga rahakotis haigutab tühjus? Pole hullu – vii konsool puuviljaletti, kaalu see ära ja saad tutika mängumasina kätte 9 euroga!

Just nii talitas eelmise aasta septembris 19-aastane prantsuse noormees Adel. Ta viis 340 eurot maksva PlayStation 4 konsooli puuvijlade tarbeks mõeldud kaalu juurde, kaalus masina ära ja pani karbile kaalu välja prinditud kleebise.

Edasi siirdus Adel külma rahuga iseteeniduskassasse, maksis konsooli eest 9 eurot ja jalutas ilma igasuguste probleemideta poest välja.

Adel ei jäänud aga peaaegu puhta muidu sülle kukkunud varanduse otsa puhkama. Ta müüs puuviljakonsooli maha 100 euro eest, väidetavalt seetõttu, et tal oli vaja raha rongipiletite jaoks.

Oma “kavalast” plaanist enesekindlust kogunud Adel üritas järgmisel päeval sama trikki korrata, kuid siis jäi ta politseile vahele. Eelmisel nädalal ei ilmunud ta Montbéliardis oma kohtuistungile, mistõttu talle määrati neli kuud tingimisi vangistust.

Tõenäoliselt läks Adel seadusesilma eest põranda alla pakku, seltsiks vaid püstol-banaan ja eriti plahvatusohtlik granaatõun.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.