Uudis

Praegu saad 1000 euro väärtuses tõsiselt häid arvutimänge ja raamatuid vähem kui 30 euroga

Pakkumine sisaldab muuseas ka strateegiamängu "Europa Universalis IV", kus saab üles ehitada Eesti impeeriumi.Foto: kuvatõmmis

Humbe Bundle on käima lükanud heategevusliku sooduskampaania, mille raames saab soetada umbes 1000 euro väärtuses kümneid mänge ja raamatuid kõigest 28 euroga.

Kogumiku ostuga aitad kaasa ka koroonaviiruse vastasele võitlusele, sest Humble Bundle annetab 100% teenitud tulust erinevatele heategevusorganisatsioonidele.

Mängufännidele leidub kogumikus tõsiselt kvaliteetseid pärleid. Olemas on näiteks “Hollow Knight”, “Undertale”, “Into the Breach”, “Sniper Elite 3”, “Superhot”, “The Witness”, “Europa Universalis IV”, mitu “Darksidersi” mängu ja veel mitmeid teisi teoseid.

Ka raamatute valik on lai ja sobilik erinevate maitsetega lugejatele. Silma hakkab nii erinevaid koomikseid ja seikluslugusid, kuid ka mitmesuguseid kasulikke eneseabiraamatuid.

Nii ulatuslikke soodustusi pakutakse harva ja on positiivne näha, et kogu teenitud tulu annetatakse koroonaepideemia seljatamiseks. Vaata täpsemalt siit, mida pakkumine sisaldab ja kui kaua see kestab.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.