Uudis

SUME Suvekontserdid jäävad ära, Trad.Attack!’i, nublu ja NOËPi ei pääse järgmisel nädalal esinema

SUME festivali logoFoto: Rauno Liivand

SUME Suvekontsertide raames sel nädalavahetusel Pärnus toimuma pidanud Trad.Attack!’i kontsert ja järgmisel reedel Viimsis aset leidma pidanud nublu akustiline kontsert koos erikülalisega Curly Strings jäävad ära, teatas korraldaja täna õhtul saadetud pressiteates. NOËPi erikontsert lükkub järgmisesse aastasse ning toimub 2022. aasta 6. augustil.

Kontsertkorraldusagentuuri PS Music Events pressiesindaja Liisa Lahtmetsa sõnul on järgmisest nädalast kehtima hakkavad koroonapiirangud korraldaja keerukasse olukorda pannud, mistõttu jäävadki sel suvel kontserdid ära.

“Otsus ei tulnud kergelt, aga kui meie eesmärk on pakkuda terviklikku kontserdikogemust nii külastajatele kui artistidele, kus kõik end mõnusalt ja turvaliselt tunda saaksid, siis paraku praeguses olukorras on selle täitmine komplitseeritud,” ütles Lahtmets.

Otsus langetati korraldaja sõnul raske südamega, kuid on hetkeolukorras kõige mõistlikum. Samas on lootust, et sügisel toimuvad juba uued kontserdid, kuhu korraldaja lubab pääsu koroonatõendi alusel.

NOËPi 6. augustil toimuma pidanud erikontsert lükkub järgmisesse aastasse ja toimub 6. august 2022. Juba soetatud kontserdipiletid kehtivad automaatselt ka järgmisel aastal. Uue kuupäeva mittesobivuse korral on kuni 17. augustini võimalik Ticketeri ja Piletilevi pileteid tagastada.

Lisainfo leiab aadressil www.sumefestival.ee. 7. augustil Pärnus, Villa Ammende aias toimuma pidanud Trad.Attack!’i kontsert ning 13. augustil Viimsi Vabaõhumuuseumis toimuma pidanud nublu akustiline kontsert koos erikülalisega Curly Strings jäävad ära.

Kõik Ticketerist ja Piletilevist soetatud piletid ostetakse tagasi ning piletisumma kantakse automaatselt 14 päeva jooksul kliendi kontole.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.