Uudis

Täispikkuses: Lauri Pedaja seksist rääkiv noortesari avapaugust kaugemale ei jõudnudki

Kas Matthias saab lõpuks süütusest lahti? Kui sari ei jätku, ei pruugi me kunagi teada saada!Foto: kuvatõmmis

Lauri Pedaja uhiuue noortesarja “SYYTUD” pilootosa pealkirjaga “Viineripidu” läks tegijatele maksma pea 4500 eurot isiklikku raha. Olenemate sellest tundub, et avapaugust seriaal kaugemale ei jõua.

YouTube’i kanalile punkt üles laetud video alla lisatud kommentaaris on mainitud, et tegu on pikema sarja pilootosaga ning seriaali pakuti ka ühele telekanalile. Paraku edutult. Uurisime sarja peaprodutsendilt ja stsenaristilt Lauri Pedajalt, millise kanaliga koostööd kaaluti ja kas peale pilootosa sai üles filmitud veel materjali.

“YouTube’i jõudnud pilootosa on hetkel kahjuks ainukene episood, mille oleme “SYYTUD” sarjaga seoses üles filminud,” selgitas Pedaja Diktorile. “Stsenaarium on olemas aga terveks täishooajaks”.

Seda, millise telekanaliga “SYYTUTE” osas läbi räägiti, Pedaja avalikustada ei soovi. “Kanal kellega suhtlesime on üks erakanal, üks kahest Eestis eksisteerivast,” sõnas ta. “Miks koostööni ei jõutud? Ei oskagi väga öelda, sest peale osapoolte vahelisi kohtumisi ja e-maili teel suhtlemist ühendus lihtsalt ükshetk katkes.”

“SYYTUD” on humoorikas noortesari, milles kolm 16-aastast noormeest üritavad teismelistele omase meeleheitliku südikusega süütusest lahti saada. Kogu asi manab silme ette hulga sarnaseid lugusid rääkivaid USA noortekomöödiaid. “SYYTUD” näib olevat kultusfilmi “Superbad” kodumaine ja natukene viisakam versioon.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.