Uudis

Täna ilmub Steami pikalt arenduses olnud uus Eesti tasuta mäng “Overstep”

"Overstep" on väga värviline ja väga kiire.kuvatõmmis

Täna ilmub Steami uus Eesti mäng “Overstep”, mille Early Access versiooni saab tasuta mängida. Pärnus tegutseva mängustuudio Gamecan mängu saab hakata mängima alates täna kella 20-st.

“Overstep” on kiireloomuline kolmanda isiku vaates tasuta mitmik- ja tulistamismäng, mille tegemisel on inspiratsiooni ammutatud vanakooli ekstreemspordimängudest. “Overstep” pakub unikaalset mängitavust akrobaatiliste trikkide ja kombodega. Mäng pakub ka mängusiseseid oste, mis on peamiselt välimusepõhised, kuid kellelegi mängus eeliseid ei anna.

Gamecan on peamiselt Pärnus tegutsev mängustuudio, millel on rahvusvaheline meeskond inimestega Eestis, Suurbritannias, Rumeenias, Türgis ja Brasiilias. Gamecan sai oma tõelise alguse 2015. aastal, kui meeskonna võttis üle praegune tegevjuht Marten Palu, kes lõi ettevõtte ja kelle juhtimisel arendati varasemast uuema ning põnevama mehaanikaga tulistamismängu.

2016. aastal sai Gamecan Fundwise’i kaudu rahastuse, peale mida hakati rohkem keskenduma mängu visuaalidele ja meeskonnale. Samal aastal proovis firma saada rahastust Kickstarteri kaudu, mis kahjuks ebaõnnestus, kuid andis firmale suure õppetunni, lükates hoogu edasisele arendusele.

Peale pikka otsimist õnnestus 2018. aastal leida investorid, meeskonda lisati suurema kogemusega ja kirega inimesed ning jätkati oma esikmängu arendamist.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.