Uudis

Tanel Toomi uues filmis mängiv Kate Bosworth: eestlastes on paras kogus metsikust

Kate Bosworth jagas Eestist pilte ka oma Instagrami story'desFoto: Scanpix/Zuma Press/Marco Piraccini

Tanel Toomi uues mängufilmi “Sentinel” peaosas mängiv näitleja Kate Bosworth jagas Instagramis pilte Eestis toimunud võtteperioodist ja kirjutas, et ta nautis Eestis olemist väga.

“Võid siin iga nurga taha piiluda ja leiad sealt kindlasti lummust, ajalugu ja võlu. Inimesed on helded, soojad, lahked ja ausad ning nendes on täpselt paras kogus metsikust (hei, Depeche Mode’i baar),” sõnas näitleja.

Ta lisas, et Eesti on justkui muinasjutumaa, sest siit leiab losse, hüpiknukke, karikaid ja palju nipsasjakesi.

“Ja nendel keerukatel munakividel leidsin ma endale toetuspinna,” märkis Bosworth.

Näitleja kirjutas kümnest pildist koosneva postituse juurde, et tegemist on esimese Eesti-teemalise postitusega. Peagi on oodata ka postituse teist osa, kus ta kavatseb eelkõige just toidule keskenduda.

Tanel Toomi uue filmi “Sentineli” tegevus toimub keset ookeani asuval valvepostil, kus neli sõdurit pärast kaks aastat kestnud valvekorda vahetust ootavad. Kui see aga viibib ja lõpuks kauaoodatud vahetuslaev tühjana ilmub, hakkavad omavahelised pinged tõusma ja olukord kipub kontrolli alt väljuma.

Lisaks Bosworthile mängivad filmis ka näiteks Lucien Laviscount („Surmakutsar“, „Love Beats Rhymes“), Martin McCann („Ellujääja“, „71“, „Calibre“) ja Thomas Kretschmann („Pianist“, „King Kong“, „Resident Evil: Apokalüpsis“).

Film jõuab kinodesse 2023. aastal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.