Uudis

Ülevaade: sel nädalal jõuab Netflixi “Troonide mängu” stiilis fantaasiat ja paavstide skandaalne elu

Kas "The Witcherist" võib saada Netflixi "Troonide mäng"?Foto: Netflix

Sellel nädalal jõuab Netflixi kokku neli filmi, kolme sarja uued hooajad, kaks dokumentaali ning üks standup. Kõige põnevamad uued tulijad ongi Netflixi omatoodangud.

“The Two Popes” on tõsielust inspireeritud film, mis räägib 2012. aasta sündmustest, kui kardinal Bergoglio (Jonathan Pryce) soovib end taandada paavst Benedictuse (Anthony Hopkins) heaks töötamiselt. Selle asemel kutsub Benedictus kardinali, kes on tema kõige suurem kriitik ning ühtlasi mantlipärija, Rooma, et talle avaldada saladus, mis raputab katoliku kiriku alustalasid.

Vatikani seinte taga algab võitlus progressi ja traditsioonide ning süütunde ja andestamise vahel. Režissöör Fernando Meirelles on tuntud filmide “City of God” ja “The Constant Gardner” poolest, stsenarist Anthony McCarten kirjutas 2017. aastal samal teemal ka näidendi. 

Netflixi originaalfilm “Soundtrack” meenutab tugevalt “High School Musicali” ning räägib sellest, kuidas erinevate inimeste elud Los Angeleses tänu muusikale põimuvad. 

Kolmandaks Netflixi omatoodang, mis on väga paljulubav fantaasiafännidele. “The Witcher” on Poola autori Andrzej Sapkowski raamatusari, millest on nüüdseks loodud film, teleseriaal, mitmed videomängud, graafilisi romaane, koomikseid ja ka laua- ja kaardimänge. Netflixi seriaali “The Witcher” treilerist kumab läbi “Troonide mängu” ning teisi populaarseid fantaasiaseriaale/filme/raamatuid.

Püstijalakoomikute fännid saavad rõõmustada, et lisaks kõigele eelnimetatule jõuab Netflixi ka “The Daily Show” korrespondendi Ronny Chiengi standupitund “Asian Comedian Destroys America!”

Kõik sellel nädalal Netflixi tulevad filmid ja seriaalid on siin: 

16. detsember

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.