Uudis

Ülipopulaarne “Stardew Valley” jõuab peagi Androidile

Vanamoodne piksligraafika läheb ka tänapäeval hästi peale.Foto: kuvatõmmis

Röögatult populaarne põllundus- ja külaelusimulaator “Stardew Valley” jõuab 14. märtsil Androidi seadmetele.

Sarnaselt mängu iOS-i versiooniga mugandatakse Androidile ainult “Stardew Valley” üksikmänguosis. Telefonil mängides ei ole seega kahjuks võimalik koos sõpradega virtuaalseid kartuleid maha panna.

Küll aga jõuab Androidi kasutajateni värske kasutajaliides ja kõik uuendused, mis on lisatud mängu iOS-i versiooni alates selle väljalaskest eelmise aasta oktoobris. Näiteks saab kasutada virtuaalseid juhtkange ning sõrmedega ekraanil sisse-välja zuumida, et oma oasaagist veel parem ülevaade saada.

Lisaks saavad Androidil mängijad oma salvestusfailid arvutilt telefoni üle kanda. Ja salvestada on nüüd võimalik igal ajal, mitte ainult ettenähtud kohtades.

Mäng hakkab Play Store’is maksma umbes 8 eurot ja need, kes soovivad uusimate arengutega kursis olla võivad juba ennast e-poes eelregistreerida. Nii annab telefon kohe märku, kui mäng saadaval on.

2016. aasta veebruaris ilmunud “Stardew Valley” arendati kõigest ühe inimese poolt, kuid mäng võeti soojalt vastu ja see müüs meeletu kiirusega. Esimese kahe nädalaga müüdi kõigest arvutiversiooni üle 400 000 koopia ja 2017. aasta lõpuks oli mängu kokku müüdud üle 3,5 miljoni ühiku.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.