Uudis

Vaata esimesi fotosid aasta lõpus kinodesse jõudvast “Doomi” filmist

Loodetavast tuleb film sama hea nagu viimane mäng.Foto: id Software

Ülipopulaarse tulistamismängude seeria “Doom” ainetel vändatava filmi pealkirjaks saab “Doom: Annihilation”, vahendab Dread Central. Filmi peaks näha saama juba sel aastal ja esimeste fotode põhjal näib, et võib-olla ei olegi lõpp-produkt täielik katastroof.

Kosmosesõdus omas elemendis.Foto: Dread Central

Filmi süžee on nii geneeriline “Doom”, et on kõigile mänguseeria fännidele juba pähe kulunud. Trobikond kosmosesõdureid siirdub häiresignaali peale kaugele Marsi kuule, kus nad peavad hakkama võitlema deemonlike elukate hordidega.

Ühel avaldatud fotol näeme zombilaadset deemonit, kes kannab valget kitlit ja lipsu. Selle põhjal saab järeldada, et näiteks sarnaselt viimasele “Doomi” mängule on kosmosejaama asunikud ise deemonlikeks koletisteks muutunud.

Üks väga viisakalt riides põrguline.Foto: Dread Central

“Doomi” põhjal on ka varem film vändatud. 2005. aastal ilmunud linateoses “Doom” mängis peaosa Dwayne “The Rock” Johnson. Huvitaval kombel kirjeldab filmi pealkiri üsna hästi seda, kuidas linateosel lõpuks läks – vaatajatele ja kriitikutele “Doom” ei meeldinud ja 60 miljoni dollari suurusest eelarvest teeniti tagasi 15 miljonit.

Ajalugu on näidanud, et videomänge on keeruline edukalt kinolinale ümber tõsta. Ehk saab “Doomist” selle needuse murdja, kui film millalgi käesoleva aasta lõpus ilmub.

Vaata ette, selja taga!Foto: Dread Central
Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.