Uudis

Youtube’i staaride reaalne sissetulek: ühe õhtuga 50 miljonit dollarit!

Internetikuulsused ja amatöörpoksijad KSI ja Logan Paul (vasakul). Foto: Dexerto.com

Kõlab nagu anekdoot: kaks juutuuberit läksid kaklema ja teenisid 50 miljonit dollarit. Tänapäeval aga on selline asi täiesti võimalik. Viis päeva tagasi kohtusid Manchesteris 21 000 pealtvaataja ees Youtube’i kangelased KSI ja Logan Paul. Võistlust kanti otse üle Youtube’i tasulisel kanalil 10 dollari eest, kogudes järelvaatamistega kokku 5 miljonit maksvat vaatajat.

KSI nimi on tegelikult Olajide William Olatunji. Ta on tuntud Briti internetikuulsus (19,5 miljonit jälgijat Youtube’is), koomik, näitleja, räppar ja valgekraepoksija.

Kes ei tea, siis valgekraepoksijad on tavaliste elualade inimesed, kes osalevad spetsiaalsetel võistlustel. Logan Pauli ametijuhend on sarnane KSI omaga, aga tema on pärit Ameerikast ja Youtube’i jälgijaid on tal “kõigest” 18 miljonit.

25. augustil said mehed pärast pikka Internetis üksteise kottimist (loe: ürituse reklaamikampaaniat) kokku, et päriselus mõõtu võtta. Siin on näiteks KSI video, kus Loganile õun suhu on topitud.

Eelnevalt sotsiaalmeedias üles köetud viha-haip tagas selle, et tuhanded maksid kuni 200 dollarit, et oma silmaga verd näha. Tegu polnud poksimatši, vaid päriselu fight-clubiga.

Mõned sõitsid Inglismaale kohale suisa Californiast, mõned tulid lastega. Kaklus lõppes viigiga ja kas see pidigi nii minema, polegi enam oluline. Kui kohtunikuga käed surutud, pöördus KSI rahva poole ja küsis: kas soovite korduskohtumist? Õnneks oli selle toimumine juba sobivalt varem kokku lepitud.

Võitluse tiiser ja salvestus:

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.