Elisa blogi

3 Elisa Filmimaailma hitti, mis märulisõprade tuju rõõmsaks teevad

Elisa Filmimaailm pakub suurel hulgal põnevat vaatamist, aga milliseid filme teenuse kasutajatele kõige enam meeldivad? Enim vaadatud filmide nimekirja tipus troonivad põnevus- ja märulifilmid, millest kolm soovitust leiad ka siit.

“A-Rühm”

Legendaarne märuliseriaal, mis 2010. aastal ka filmiks vormiti. A-Rühm ehk Alfa-üksus koosneb neljast endisest erivägede sõdurist, kes lavastati süüdi kuriteo eest, mida nad tegelikult polnud sooritanud.

Vanglakaristuse kandmise asemel otsustab nelik põgeneda. Varjus olles peavad nad kinninabimist vältides selgeks tegema, kes ja miks neid trellide taga soovib näha ning oma hea nime puhtaks pesema.

Möllupõnevikus teevad kaasa tuntud näitlejad nagu Liam Neeson, Bradley Cooper ning Jessica Biel.

“Hr. Ja Pr. Smith”

Endine staarpaar Brad Pitt ja Angelina Jolie kehastuvad humoorikas põnevikus palgamõrvariteks.

Abielupaar elab peale vaadates justkui tavalist pereelu, käies igapäevaselt tööl ja tehes tavalisi toiminguid. Oma tõelised ametid saavad kummalegi teatavaks siis, kui selgub et kumbki on teineteisele sihtmärgiks määratud.

Jälitamise ja mõrvakatsete käigus avastab paar aga enda kohta palju rohkem kui kogu abielu vältel.

“X-Mehed: Apokalüpsis”

80-ndatel toimuvas filmis naaseb jumala seisuses Apocalypse, et maailm oma pilli järgi tantsima panna ning seda valitsema asuda. Selleks kutsub ta appi Neli Ratsanikku, kelle seast leiab ka Magneto.

Neile astuvad vastu Raven ja Professor X koos oma õpilastega. Noored akadeemia tudengi Mystique, Jean Grey ja Gükloopp peavad oma jõu koondama, et maailm ja inimkond võimalikust hukust päästa.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.