Elisa blogi

3 kassahitti Elisa videolaenutuses, mis saanud mitu järge

Foto: Shutterstock.

Mõned filmid on populaarsemad kui teised ning tänu sellele ära teeninud ka võimaluse seeriasse uusi jätkuosi lisada.

Nii leiab ka Elisa videolaenutusest mitu tuntud filmiseeriat, millel osi rohkem kui üks. Toome siin kolm soovitust klassikalisest linateostest, kus vaatamist jätkub pikemalt.

“Palja relvaga”

Absurdikomöödia, mille peaosaline on politseiuurija, keda kehastab Leslie Nielsen, kes peab aina uusi müsteeriume lahendama. Muidugi ei kulge sündmused nii, nagu eeldada võiks ja selle põhjuseks on pidevad naljakad vahejuhtumid. 

Absurdiga pole tagasi hoitud. Kellele sellises stiilis komöödiad meeldivad, need saavad mitut filmi nautida, sest “Palja relvaga” järgesid leiab Elisa videolaenutusest veel kaks. 

“Beverly Hillsi võmm”

Legendaarne huumoriga vürtsitatud põnevik Eddie Murphiega peaosas räägib loo Detroidi politseinikust, kes läheb Beverly Hillsi oma sõbra surma uurima. Paha poisi staatuses peaosaline saab kiirelt samade maneeride poolest tuntuks ka uues linnas, mis lahenduse leidmist teps mitte lihtsamaks ei muuda.

Kellele film huvi pakub, saab laenutusest ka teist osa vaadata. 

“Võimatu missioon”

Tom Cruise kehastab salaagenti, kes osaleb ohtlikul missioonil. Üliohtliku spiooni tabamine ei kulge aga plaanipäraselt ning toob kaasa teiste agentide hukkumised. Tänu seotusele nendega kujuneb peategelasest aga kahtlusealune number 1.

Ka selle filmi teise ja kolmanda osa leiad Elisa videolaenutusest.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.