Elisa blogi

3 klassikalist lauamängu, mida saad ka mobiilis mängida

Lauamängude mängimise üheks eelduseks on piisav hulk mängijaid ja üksi tavaliselt neid mängida ei saa, või vähemalt pole see nii lõbus kui koos teistega. Mobiiliversioonidega aga seda muret pole ja nende eeliseks on see, et saad neid ka üksi olles ning omale sobival ajal mängida.

Monopoly (Android/iOS)

Väga vähe on neid, kes Monopoli mängu poleks mänginud või sellest vähemalt kuulnud. Mobiiliversioon on lahendatud nii nagu klassikaline mäng ise, kus kasutatakse samasuguseid mängunuppe, lauda ning kaarte.

Mängu saab ka koos sõprade või teiste kasutajatega koos mängida ning uutmoodi 3D vaates kogeda.

Sea Battle 2 (Android/iOS)

Vana head laevade pommitamist on samuti võimalik oma nutitelefonis mängida. Kasutada saab lisaks tavalistele laevadele allveelaevu ja lennukeid ning erinevaid relvi vastase alistamiseks. Võimalik on kasutada erinevaid mängulaudu ning ka päris enda oma luua.

Laevasid saab pommitada ka teiste kasutajate vastu mängides või koos sõbraga ka ühes ja samas seadmes.

Yahtzee with Buddies (Android/iOS)

Ka klassikalist täringumängu Yahtzeed saab telefoniekraanil mängida. Siin saab kasutaja ka üksi mängu enda vastu mängida. Võimalik on kasutada erinevaid boonuseid ning järjest raskematele tasemetele edasi liikuda.

Muidugi mõista saab seda mängu ka koos sõpradega või juhuslikult määratud vastaste vastu mängida. Võitlushimulisemad saavad mõõtu võtta ka regulaarselt korraldatavatel turniiridel.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.