Elisa blogi

3 uut tulijat Elisa Huubi keskkonnas

Elisa Huub pakub meelelahutust nii kodu- kui välismaalt otse sinu kodus.Shutterstock

Lisaks videolaenutusele, TV teenusele ning lastenurgale pakub Elisa ka laia valikut seriaale ja eksklusiivset filmivalikut läbi oma Huubi keskkonna. Tasub pilk peal hoida, sest uut ja põnevat sisu lisatakse regulaarselt. Kui sa ei tea täpselt, millest alustada, siis siin on mõned soovitused.

Tõnis Niinemetsa stand-up “The Kid”

Tõenäoliselt üks parimaid kodumaiseid koomikuid Tõnis Niinemets astub üles ühemehe lavašõus ning laob kõik lastega seotud teemad ilma ilustamata lauale. Kuidas lapsi kasvatada? Kust lapsed tulevad ja mida teha siis, kui nad kohal on?

Neile ja paljudel muudele küsimustele proovibki kaasahaarav stand-up etendus vastuseid leida.

“Tujurikkuja”

Kas tead, kust Ott Sepp ja Märt Avandi tegelikult tuule tiibadesse said? Ei kuskilt mujalt kui legendaarsest aastavahetuse šõust „Tujurikkuja“. Kreisiraadiolt auga parima komöödiasarja tiitli üle võtnud pöörane sketšisaade pakub nalja ja naeru igale maitsele.

Mis eriti tore, Elisa vahendusel saad kõik osad südamerahus järjest ära vaadata.

“Miss Marple”

Välismaistest sarjadest pakub aga põnevat vaatamiselamust särtsaka Miss Marple’i mõrvajuhtumid. Agatha Christie kriminaalromaanide peategelase seiklustele on Elisa Huubi lisandunud uued osad, mida nüüd vaadata saab.

Põnevas krimisarjas on nüüd vaatamiseks saadaval kolm hooaega, kus kuulus detektiiviproua lahendab müsteeriume, mis esmapilgul võivad näida lahendamatutena.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.