Elisa blogi

5 mobiilimängu, mida peaksid kohe proovima

Vahepeal on hea, kui aega saab surnuks lüüa mõne põneva mobiilimängu saatel. Aga millest alustada? Jagame mõned soovitused, mida nüüd ja kohe proovida võiksid.

Colorfill 3D (Android/iOS)

Klassikaline näide ajaviite mängust on Colorfill 3D. Mängul pole muud ülesannet, kui mängulaud ühte värvi elementidega täita. Kuid lihtsuses peitub võlu ning kaasahaarav mäng võib pikaks ajaks su telefoni ekraani külge naelutada.

The Trail (Android/iOS)

Põnev seiklusmäng, kus teekonnal tuleb erinevate tegelastena lahendada mitmesuguseid ülesandeid ning katsumusi.

Eesmärgiks on oma teekonnal koguda varandust ning enda maailma üles ehitada. Seda kõike saab nautida läbi kvaliteetse graafika ning rahustava mängumaailma kaudu.

Alto’s Adventure/Odussey (Android/iOS)

Alto on nimitegelane mängus, kus tuleb lumelaual liuelda läbi fantaasiamaailma, täites ülesandeid ja kogudes punkte. Lummava graafikaga mäng on silmale kaunis vaadata, kuid pakub ka head võimalust ajaviiteks.

Seerias on ilmunud kaks osa, kus ennast proovile saab panna – Adventure on neist esimene ning Odussey kõige värskem versioon.

Super Mario Run (Android/iOS)

Mäletad veel seda punase mütsi ja vuntsidega tegelast? Kunagi legendaarne mängukangelane on taaskord elule aidatud ning kehastab peaosa Super Mario Run mängus. Nagu mängu nimigi ütleb, on selle peamiseks eesmärgiks jooksmine ilma elusid kaotamata ning samal ajal võimalikult palju punkte koguda.

Seaport (Android/iOS)

Kui oled soovinud olla päris oma sadama omanik ja suurt hulka laevu juhtida, siis see mäng sobib sulle hästi. Mängu loodud maailmas tuleb alustada kõige madalamalt pulgalt ning läbi maailma avastamise kogutud rahaga oma laevade arvu suurendada ning impeeriumi kasvatada.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.